Хіти тижня. "Врятуйте 25 мільйонів "русских" людей!": Екс-нардеп-утікач закликав Росію розпочати вторгнення в Україну

Марков зазначив, що "русскими" вважає 20-25 мільйонів населення рідної країни, в зв'язку з чим він переконаний в необхідності присутності окупантів в Україні.

Екс-депутат Верховної Ради, який втік у Росію, Ігор Марков в прямому ефірі пропагандистського ток-шоу «Вечір з Володимиром Соловйовим» звернувся із закликом до країни-агресора почати в Україні «визвольну місію» і «врятувати» половину народу нашої країни, передають Патріоти України.

«В Україні 20-25 мільйонів "русских людей". Хлопці, якщо їх там кинути і залишити там, ці втрати будуть сумірні з втратами у Великій вітчизняній війні. Звичайно, їх ніхто не вб'є, але "русскими" вони бути перестануть. Перш за все, вони будуть вважати, що ми їх зрадили, і правильно будуть вважати, а по-друге, їх просто перекують через якийсь час», - сказав Марков.

Пропагандист Кремля Дмитро Куликов спробував заперечити словам зрадника України, підкресливши, що перекувати "русских" неможливо. Але Марков і далі продовжив стояти на своєму і закликати Росію до вторгнення в чужу державу.

Працював "керівником міліції": В окупованому Токмаку ліквідували колаборанта (фото)

середа, 30 листопад 2022, 19:14

Українські військовослужбовці ліквідували у тимчасово окупованому Токмаку Запорізької області так званого «начальника УВС» Олексія Кошеля. Про це повідомляє РІА -Мелітополь, передають Патріоти України. За інформацією місцевого видання, колаборант загин...

Повністю відремонтувати енергосистему України цієї зими неможливо: У Раді назвали терміни

середа, 30 листопад 2022, 19:07

Україна не зможе цієї зими відремонтувати всі енергооб'єкти, які були пошкоджені російськими ракетними ударами, передають Патріоти України. Для ремонту потрібне обладнання, виготовлення якого займає не менше 6 місяців, заявив голова Комітету Верховної ...