Хіти тижня. Все про народ думає: Нардепа під час роботи спіймали за "високоінтелектуальним і трудомістким" заняттям (відео)

Чим би народному депутату України не тішитися, тільки б не працювати.

Євген Балицький

Під час засідання ВР України мелітопольський нардеп Євген Балицький грає в своєму телефоні в ігри. За цим «високоінтелектуальним і трудомістким» заняттям його і зафіксував журналіст, передають Патріоти України.
На відео видно, що Євген Балицький розважається на своєму iPhone X, граючи в одну з мобільних стратегій, де користувачеві пропонується побудувати власне місто і стежити за його розвитком.
Журналіст за допомогою сервісу AppStore зміг знайти відеогру, якою розважав себе народний обранець. Нею виявилася мобільна версія відомої на весь світ серії комп'ютерних ігор SimCity. На жаль, не вдалося встановити якого рівня досяг Балицький в SimCity Buildlt, проте поки у нардепа майже 224 000 одиниць віртуальної валюти.
На жаль, але за розвитком території свого рідного Мелітополя Євгену Балицькому стежити ніколи. Та й куди вже йому встигнути, коли тепер з'ясовується, що він будує своє власне, нехай і віртуальне, місто. У вигаданому світі жити, ймовірно, легше.

Відео - Максим Лиманський:

Джерело: Інформатор

Черговий крок для посилення міжнародного конфлікту: У Польщі затримали українця через погрози Навроцькому. Що загрожує нашому співвітчизнику?

субота, 27 червень 2026, 18:05

. У Польщі правоохоронці затримали 36-річного громадянина України, якого підозрюють у публічних погрозах на адресу президента країни Кароля Навроцького. Затриманому можуть висунути обвинувачення за статтею Кримінального кодексу Польщі, яка передбачає в...

"Може статись ситуація": Політтехнолог назвав дві умови, які змусять Путіна сісти за стіл переговорів

субота, 27 червень 2026, 17:02

РФ до переговорів можуть змусити дві ключові умови: посилення Збройних Сил України та їхні успіхи на фронті, а також погіршення економічної ситуації в РФ. Про це сказав політтехнолог, кандидат філософських наук. Автор YouTube каналу "Мотив Подорожнього...