Чим би народному депутату України не тішитися, тільки б не працювати.
Під час засідання ВР України мелітопольський нардеп Євген Балицький грає в своєму телефоні в ігри. За цим «високоінтелектуальним і трудомістким» заняттям його і зафіксував журналіст, передають Патріоти України.
На відео видно, що Євген Балицький розважається на своєму iPhone X, граючи в одну з мобільних стратегій, де користувачеві пропонується побудувати власне місто і стежити за його розвитком.
Журналіст за допомогою сервісу AppStore зміг знайти відеогру, якою розважав себе народний обранець. Нею виявилася мобільна версія відомої на весь світ серії комп'ютерних ігор SimCity. На жаль, не вдалося встановити якого рівня досяг Балицький в SimCity Buildlt, проте поки у нардепа майже 224 000 одиниць віртуальної валюти.
На жаль, але за розвитком території свого рідного Мелітополя Євгену Балицькому стежити ніколи. Та й куди вже йому встигнути, коли тепер з'ясовується, що він будує своє власне, нехай і віртуальне, місто. У вигаданому світі жити, ймовірно, легше.
. У Польщі правоохоронці затримали 36-річного громадянина України, якого підозрюють у публічних погрозах на адресу президента країни Кароля Навроцького. Затриманому можуть висунути обвинувачення за статтею Кримінального кодексу Польщі, яка передбачає в...
РФ до переговорів можуть змусити дві ключові умови: посилення Збройних Сил України та їхні успіхи на фронті, а також погіршення економічної ситуації в РФ. Про це сказав політтехнолог, кандидат філософських наук. Автор YouTube каналу "Мотив Подорожнього...