Чим би народному депутату України не тішитися, тільки б не працювати.
Під час засідання ВР України мелітопольський нардеп Євген Балицький грає в своєму телефоні в ігри. За цим «високоінтелектуальним і трудомістким» заняттям його і зафіксував журналіст, передають Патріоти України.
На відео видно, що Євген Балицький розважається на своєму iPhone X, граючи в одну з мобільних стратегій, де користувачеві пропонується побудувати власне місто і стежити за його розвитком.
Журналіст за допомогою сервісу AppStore зміг знайти відеогру, якою розважав себе народний обранець. Нею виявилася мобільна версія відомої на весь світ серії комп'ютерних ігор SimCity. На жаль, не вдалося встановити якого рівня досяг Балицький в SimCity Buildlt, проте поки у нардепа майже 224 000 одиниць віртуальної валюти.
На жаль, але за розвитком території свого рідного Мелітополя Євгену Балицькому стежити ніколи. Та й куди вже йому встигнути, коли тепер з'ясовується, що він будує своє власне, нехай і віртуальне, місто. У вигаданому світі жити, ймовірно, легше.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...