Чим би народному депутату України не тішитися, тільки б не працювати.
Під час засідання ВР України мелітопольський нардеп Євген Балицький грає в своєму телефоні в ігри. За цим «високоінтелектуальним і трудомістким» заняттям його і зафіксував журналіст, передають Патріоти України.
На відео видно, що Євген Балицький розважається на своєму iPhone X, граючи в одну з мобільних стратегій, де користувачеві пропонується побудувати власне місто і стежити за його розвитком.
Журналіст за допомогою сервісу AppStore зміг знайти відеогру, якою розважав себе народний обранець. Нею виявилася мобільна версія відомої на весь світ серії комп'ютерних ігор SimCity. На жаль, не вдалося встановити якого рівня досяг Балицький в SimCity Buildlt, проте поки у нардепа майже 224 000 одиниць віртуальної валюти.
На жаль, але за розвитком території свого рідного Мелітополя Євгену Балицькому стежити ніколи. Та й куди вже йому встигнути, коли тепер з'ясовується, що він будує своє власне, нехай і віртуальне, місто. У вигаданому світі жити, ймовірно, легше.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...