Чим би народному депутату України не тішитися, тільки б не працювати.
Під час засідання ВР України мелітопольський нардеп Євген Балицький грає в своєму телефоні в ігри. За цим «високоінтелектуальним і трудомістким» заняттям його і зафіксував журналіст, передають Патріоти України.
На відео видно, що Євген Балицький розважається на своєму iPhone X, граючи в одну з мобільних стратегій, де користувачеві пропонується побудувати власне місто і стежити за його розвитком.
Журналіст за допомогою сервісу AppStore зміг знайти відеогру, якою розважав себе народний обранець. Нею виявилася мобільна версія відомої на весь світ серії комп'ютерних ігор SimCity. На жаль, не вдалося встановити якого рівня досяг Балицький в SimCity Buildlt, проте поки у нардепа майже 224 000 одиниць віртуальної валюти.
На жаль, але за розвитком території свого рідного Мелітополя Євгену Балицькому стежити ніколи. Та й куди вже йому встигнути, коли тепер з'ясовується, що він будує своє власне, нехай і віртуальне, місто. У вигаданому світі жити, ймовірно, легше.
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...
До Державна дума РФ внесено законопроєкт, який пропонує повернути в Росії смертну кару, зокрема для осіб, засуджених за корупційні злочини, передають Патріоти України. Ініціатива передбачає розширення застосування найвищої міри покарання, яка в Росії ф...