Хіти тижня. "Все пропало!": Гіркін заговорив про перемогу ЗСУ на Донбасі

Один із колишніх ватажків "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков) і екс-терорист "Новоросії" Андрій Морозов, впевнені, що Україна здобуде перемогу у війні на Донбасі.

Обидва окупанти визнали, що Збройні сили України значно перевершують "ополченців" як за чисельністю, так і за потужністю. Відверті зізнання злочинці зробили в ефірі пропагандистської програми "Незалежна студія", передають Патріоти України.

"Україна готувалася, готується і буде готуватися до війни. Однак вона зараз вже могла б розчавити республіки Донбасу, якби не боялася прямого зіткнення зі Збройними силами Російської Федерації, які, мабуть, готові підтримати республіки у разі масштабного наступу", - висловився Гіркін.

За його словами, співвідношення сил зараз на активному фронті ЗСУ і корпусів "народної міліції" можна приблизно визначити, як від 3 до 1 до 7 до 1 на головних напрямках на користь України. Терорист підкреслив, що ЗСУ перевершують "Л/ДНР" не тільки за людьми, а й приблизно втричі за технікою. Крім того, він визнав, що українська техніка знаходиться в набагато кращому стані, ніж в "ополченців". Ситуацію з озброєнням там він охарактеризував як жахливу.

"Основну роль грає чисельність і організація - вона зараз набагато більша в українських військових. На Донбасі зосереджено 60-тисячну армію, яка в будь-який момент може бути доведена до 80-100 тисяч багнетів, і які підпирають 200-300 тисяч резервістів. Фактично це угруповання приблизно відповідає і навіть, напевно, в якомусь сенсі перевищує те угруповання, яке здатні виставити не донецькі "республіки", а саме Збройні сили Росії у цьому регіоні. Тому зараз говорити про те, що "ополчення" здатне самостійно наступати, це цілковитий абсурд", - із побоюванням додав Гіркін.

Екс-ватажок "ДНР" висловив упевненість в тому, що наступати на дуже добре укріпленого противника, який перевищує за чисельністю, за організацією, за озброєнням для посіпак окупантів безглуздо. До того ж, поскаржився він, бойовий дух терористів за чотири роки значно впав

"Питання тільки в тому, коли українські військові або їх "американські куратори" вважатимуть за потрібне нанести рішучий удар у розрахунку на вступ у бій вже з військами РФ", - підсумував Стрілков.

У свою чергу, риторику Гіркіна продовжив Морозов, який не сумнівається в чіткій націленості України на перемогу і розгром ворога на Донбасі.

"Україна не тільки готується до війни. Фундаментальний момент - Україна готується перемагати в цій війні. Люди точно знають, чого вони хочуть", - із жалем зазначив терорист.

Джерело: Обозреватель

​Полумʼя перекинулось на первісно не вражені резервуари: У РФ внаслідок атаки БПЛА другу добу палає нафтобаза в порту Азова

середа, 19 червень 2024, 4:15

В Азові Ростовської області РФ триває пожежа на нафтобазі, яку минулої ночі атакували дрони. Відповідне відео публікують місцеві пабліки. У соцмережах повідомляють, що полумʼя через сильний вітер перекинулось на решту резервуарів. . Також проєкт Сх...

Дошкульних мит на електромобілі мабуть замало: Держсекретар США пригрозив Китаю новими санкціями за продовження підтримки агресії РФ

середа, 19 червень 2024, 3:25

Держдепіґ посилює тиск на Україну КНР нагадавши, що близько 70% верстатів для виготовлення зброї, які імпортує Росія, надходять із Китаю, так само, як і 90% мікроелектроніки. США за необхідності готові запровадити нові санкції проти третіх країн за під...