Хіти тижня. "Всі імперії розпадалися": У Кремлі істерика через заяву українського політика та фінансиста

"Богообраний народ-2", яким вважають себе рашисти, в особах своїх вождів дуже гостро реагує на будь-які цифри і прогнози щодо неминучого занепаду останньої імперії світу, котра агресивною політикою намагається зарадити своїй відсталості та занепаду

"Країна міцніє!" У Раді Федерації розлютилися через пророцтва про розпад РосіїПерший заступник голови комітету Ради Федерації РФ з міжнародних справ Володимир Джабаров різко сприйняв заяву екс-міністра економіки України Володимира Ланового про те, що історія Росії закінчиться розпадом, зазначають Патріоти України.

Джабаров висловив упевненість, що Росія не розпадеться. На думку сенатора, "країна тільки міцніє, її об'єднує російський народ, який свого часу взяв під захист багато малих народів".

Також заступник голови запропонував не переживати за ядерну зброю, оскільки вона знаходиться "під надійним контролем".

У свою чергу, колишній глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі нагадав, що "всі імперії розпадалися". За його словами, наявність у Росії ядерної зброї "ускладнює вирішення проблем, які створює Москва в сучасному світі".


Перевіримо рівно за 12 місяців: У 2022 році всі ветерани АТО/ООС, що стоять у черзі, отримають квартири, – Зеленський

понеділок, 6 грудень 2021, 20:23

У 2022 році всі ветерани Антитерористичної операції та операції Об'єднаних сил, які стоять у черзі на житло, отримають квартири. Про це заявив президент України Володимир Зеленський, зазначають Патріоти України. "Наступного року вперше з початку 2014 р...

"Це наше майбутнє": Батьки "першого голови "ДНР" Захарченка назвали "святе" місце для них

понеділок, 6 грудень 2021, 20:14

Батьки "першого голови "ДНР" Олександра Захарченка назвали "святе" місце для них. За їхніми словами, саме "кадетський" корпус є таким місцем, передають Патріоти України.