Хіти тижня. "Всі повинні висіти на цьому мосту": Корчинський своєю заявою збурив кремлівських пропагандистів

Лідер партії «Братство» Дмитро Корчинський закликав зробити з Кримського моста шибеницю, чим дав привід російським журналістам в черговий раз написати про сплеск «нацизму в Україні».

Дмитро Корчинський

Так, у своєму відеозверненні громадський діяч закликав: «Цей міст - це їх тріумфальна арка, а повинен стати - їх шибеницею ... Всі, хто сидять в цих машинах, і кожен виконроб, і кожен, хто фінансував, і кожен олігарх, і кожен кримський чиновник - повинні всі висіти на цьому мосту», передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.
При цьому він дорікнув українцям, які нібито не вирішуються на диверсії. «Ми не зробили з вами жодної диверсії в глиб території. Це претензія не тільки СБУ і ЗСУ, але всім нам. Я буду відчувати сором, коли мої онуки спитають: «Дідусь», а чому ти не зробив жодної диверсії в глиб території ворога?». Я буду відчувати сором і говорити: «Я бігав десь там з автоматом». А вони запитають: «Чому ти бігав з автоматом? Чому не було жодної диверсії, чому цей міст був побудований безкровно?». І я не буду знати, що відповісти ... І всі ми так будемо робити», - заявив Корчинський.
Ця заява відразу розтиражували російські пропагандистські ЗМІ і видання терористів на Донбасі. У цих матеріалах Корчинський представлений як «нацист».
Опублікував: Олег Устименко

Темпи утилізації живої сили та артилерії підскочили: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 3 червня

субота, 3 червень 2023, 8:05

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 03.06.23 складають:

"Герасимов і Шойгу вишукують можливості": Ексдиректор ЦРУ вказав на вразливість РФ і оцінив шанси України на успіх у контрнаступі

субота, 3 червень 2023, 7:48

Українська армія під час майбутнього контрнаступу матиме значну перевагу над незлагодженими російськими силами. Командування РФ зараз шукає можливості для здобуття хоча б найменших перемог. Про це у коментарі "Укрінформу" заявив екскерівник Центральног...