Лідер партії «Братство» Дмитро Корчинський закликав зробити з Кримського моста шибеницю, чим дав привід російським журналістам в черговий раз написати про сплеск «нацизму в Україні».
Так, у своєму відеозверненні громадський діяч закликав: «Цей міст - це їх тріумфальна арка, а повинен стати - їх шибеницею ... Всі, хто сидять в цих машинах, і кожен виконроб, і кожен, хто фінансував, і кожен олігарх, і кожен кримський чиновник - повинні всі висіти на цьому мосту», передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.
При цьому він дорікнув українцям, які нібито не вирішуються на диверсії. «Ми не зробили з вами жодної диверсії в глиб території. Це претензія не тільки СБУ і ЗСУ, але всім нам. Я буду відчувати сором, коли мої онуки спитають: «Дідусь», а чому ти не зробив жодної диверсії в глиб території ворога?». Я буду відчувати сором і говорити: «Я бігав десь там з автоматом». А вони запитають: «Чому ти бігав з автоматом? Чому не було жодної диверсії, чому цей міст був побудований безкровно?». І я не буду знати, що відповісти ... І всі ми так будемо робити», - заявив Корчинський.
Ця заява відразу розтиражували російські пропагандистські ЗМІ і видання терористів на Донбасі. У цих матеріалах Корчинський представлений як «нацист».
У тимчасово окупованих Олешках Херсонської області російські окупаційні сили посилили перевірки цивільного населення. Про це повідомили активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, містом пересуваються двоє чоловіків у ...
Повністю захистити українські міста від атак FPV-дронів наразі неможливо, оскільки ефективних систем протидії таким безпілотникам у світі поки не існує. Про це в ефірі «Ранок.LIVE» заявив військовий Ігор Луценко, передають Патріоти України. За його сло...