Хіти тижня. Всім "особливий статус" "ДНР-ЛНР": Надія Савченко з СІЗО вирішила змінити Україну

Мрія льотчиці перетворити Україну на конфедерацію, де кожна область, чи район можуть накласти "вето" на будь-яке зовнішньополітичне рішення центральної влади.

Нардеп Надія Савченко вважає, що для врегулювання конфлікту на сході країни необхідно надати особливий статус всім територіальним громадам на Україні. Про це йдеться в передвиборчій програмі депутата, опублікованій на сайті політика, передають Патріоти України.

"Задовольняючи наростаючий запит суспільства і паралельно виконуючи мінські домовленості, особливий статус потрібно надавати не Донбасу, а рівноправний статус, шляхом повної децентралізації, треба надавати всім територіальним (адміністративним) громадам України", - йдеться в програмі.

На думку Савченко, зміна адміністративного устрою в межах неподільної України є процесом "реальної децентралізації і створенням потужного муніципалітету". Парламентарій вважає, що саме це є ключем до врегулювання конфлікту в Донбасі.

Представили як "радника голови МНС Росії": РФ відправила до Туреччини "рятувальників" на чолі з воєнним злочинцем (фото)

вівторок, 7 лютий 2023, 23:28

Росія відправила до Туреччини "для допомоги" у ліквідації наслідків руйнівного землетрусу соратника Кадирова і воєнного злочинця Даниїла Мартинова. Кадри з Мартиновим, якого представили як "радника голови МНС Росії", з'явилися у росЗМІ, передають Патрі...

Волонтери з ГО “Важливі дії” передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки