Хіти тижня. "Всмотритесь в лица этих убийц! Это военные преступники, которые вчера подло напали и ранили украинских военных моряков", - Геращенко (фото)

"Всмотритесь в лица этих убийц! Это военные преступники - экипаж плавсредства ФСБ "Изумруд", которые вчера подло напали и ранили украинских военных моряков", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Антон Геращенко, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Волонтёры центра «Миротворец» начали большую работу по офизичиванию и внесению в базу всех военных преступников, которые вчера принимали участие в нападение на украинских моряков. Первым в базу навечно записан капитан 3 ранга Андрей Шпицын, отдавший приказ идти на таран и стрелять в наших воинов.

Вторым - командир плавсредства ФСБ «Дон» Алексей Шатохин, также принимавший участие в пиратском нападении на Украину".

Керівник української розвідки дав прогноз, чи нападе Білорусь на Україну найближчим часом К

понеділок, 4 липень 2022, 17:27

Поки немає ознак того, що Білорусь готується до нападу на Україну. Якщо для українців буде реальною загроза наступу, розвідці про це буде відомо. Про це в інтерв'ю "РБК-Україна" сказав голова ГУР МО Кирило Буданов, передають Патріоти України. "Це абсо...

"Нехай звільняють, мені байдуже, відправили нас на м'ясо сюди": Окупант поскаржився матері, що хоче втекти з України (аудіо)

понеділок, 4 липень 2022, 17:10

Військовий окупаційних військ РФ попросив матір звернутися до прокуратури через неможливість отримати документи. Вони потрібні йому, щоби припинити участь у війні проти України, передають Патріоти України. Окупант також поскаржився, що командування ст...