Хіти тижня. Встав і пішов собі геть: Аваков розлютив президента України

Глава МВС і один з лідерів "Народного фронту" Арсен Аваков достроково залишив останнє засідання так званої "стратегічної дев'ятки", чим розлютив президента Петра Порошенка.

Арсен Аваков

Про це пише відомий журналіст Сергій Рахманін, передають Патріоти України.

"Останнє засідання "стратегічної дев'ятки" Аваков (як нам розповіли) покинув достроково, пославшись на важливі справи. На роздратоване питання президента, які справи можуть бути важливіше спілкування з главою держави, міністр з натиском повторив "важливі" і відбув. До речі, ще раніше з цієї ж наради ретирувався і прем'єр, також пославшись на зайнятість", - відзначає він.

"Стратегічна дев'ятка" - також звана стратегічною радою - неформальний орган, до складу якого входять вищі керівники держави.

На думку журналіста, інцидент з Аваковим на засіданні є прикладом віддалення лідерів "Народного фронту" від Порошенка. "Вожді НФ все виразніше дають зрозуміти президенту, що говорити про спільні передвиборчі плани навряд чи варто. Турчинов, головний ідеолог союзу Порошенко і "фронтовиків", формально залишаючись "при" голові держави, почав дрейфувати назад до Арсена і Арсенія. Тим більше що вожді НФ, підозрюючи його в надмірно активному заграванні з Петром Олексійовичем, почали трохи обмежувати його доступ до внутрішньої інформації і його вплив на прийняття внутрішньопартійних рішень", - пише Рахманін.

Найновіший російський ПЗРК "Верба" став трофеєм українських воїнів

неділя, 29 травень 2022, 11:18

Зброю українським бійцям постачають не лише країни заходу, а й російські окупанти. Так, новим трофеєм захисників став найновіший російський ПЗРК 9К333 "Верба", передають Патріоти України. "Вербу" почали створювати у середині 2000-х. На озброєння російс...

Забагато жертв і поранених окупантів: У кримських лікарнях припиняють прийом цивільного населення

неділя, 29 травень 2022, 11:10

У тимчасово окупованому Криму, куди звозять поранених окупантів, активно збирають донорську кров. Через велику кількість поранених загарбників, цивільні у лікарні тепер потрапити не можуть. На тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим о...