Хіти тижня. Втомила корупція: ЄС відмовився від важливого проекту з Україною

Мова йде про закриття ЄС проекту модернізації кордону України.

Ілюстрація: ЗМІ

Європейський Союз планує закрити проект модернізації прикордонних контрольно-пропускних пунктів з Україною.

Декілька слів щодо самого проекту модернізації шістьох українських КПП на східному кордоні. Він започаткований ЄС пару років тому назад, 2014 рік. Спрямування проекту - сприяння інтеграції української економіки з країнами сусідів з ЄС шляхом будівництва або модернізації контрольних пунктів на кордонах з Румунією, Польщею, Словаччиною та Угорщиною, повідомляють Патріоти України.

Назагал, заплановано, що модернізація посприяє скороченню перетину кордону, вдосконаливши чимало митних процедур.

Пригадаємо, що на кінець минулого року жоден з шести проектів контрольно-пропускних пунктів не завершили., незважаючи на фінансування ЄС у розмірі на 29,2 млн. євро.

Відомо, що цей проект закрили з багатьох причин, а саме, низки помилок, затримок та перевитрат, які відбувалися за участю багатьох місцевих чиновників та підрядників. З цього приводу цікавою є внутрішня кореспонденція уряду України. Особлливої уваги варте листування між Європейською комісією та українською владою.

Досить цікавою та вартою уваги є думка представника Євросоюзу, а саме: "Після нашої оцінки ми зробили висновок, що проекти не можуть бути завершені вчасно. 6 проектів зараз готуються до закриття, а невикористані гроші повернуться".

Ще один високопоставлений європейський дипломат, який займається питаннями відносин з Україною, повідомляють Патріоти України, з цього приводу висловився наступним чином: - "Існує певна втомленість в Україні. Люди розгнівані через відсутність реформ, особливо з корупцією ". Але він сказав, що ЄС буде продовжувати підтримувати країну.

Опублікував: Тетяна Сокот

"Як посіпаки Кремля в Німеччині привласнюють мільйони євро європейських платників податків", - блогер

середа, 3 березень 2021, 23:12

Залишається лише сподіватись, що німецька правоохоронна система впорається з кремлівською пропагандою та мережею агентів. Незважаючи на масштабну інформаційну війну Росії проти Німеччини, Берлін продовжує непохитно підтримувати Україну на міжнародній а...

З архіву ПУ. "Діяти відкрито": Росіяни пропонують повномасштабно вдарити по Україні, як по турках у Сирії

середа, 3 березень 2021, 23:05

У російському інтернет-просторі на деяких джерелах з'явилася досить цинічна ідея, яка розкриває справжню сутність так званих "братських" настроїв окремих росіян. Після скоєного російсько-сирійського авіаудару по турецьким позиціям в Ідлібі 27 лютого 20...