Хіти тижня. Вторгнення Росії в Україну: Експерт назвав головну ознаку можливого наступу (відео)

Найголовніша ознака можливої повномасштабної військової агресії Росії проти України - реакція країн НАТО. Якщо вони почнуть масово забезпечувати ЗСУ летальним озброєнням - значить, вторгнення не уникнути. Таку думку в ефірі ObozTV висловив військовий експерт Олег Стариков, повідомляють Патріоти України.

При цьому він наголосив, що зараз відкрита війна РФ проти України є малоймовірною. "Але якщо раптом країни НАТО, зокрема США, почнуть масово нам поставляти летальну зброю - це серйозна ознака того, що щось буде. А так вони ж потихеньку зараз із цим. Раз - Javelin дали. Раз - контрбатарейні системи дали. Тобто, вони дають потроху", - пояснив Стариков.

На його думку, з огляду на рівень розвідслужб країн НАТО, зокрема Америки, вони першими отримають інформацію про можливі серйозні дії РФ. Тому до погроз Росії зараз потрібно ставитися більше з політичної точки зору, ніж із військової, впевнений експерт.

Хіти тижня. Ви лабораторія, суд, прокурор? Чому взяли на себе відправити когось на передову?": Бойовий офіцер звернувся до головнокомандувача Зеленського (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:30

Гордого військового обурює хамство нового главкома стосовно бойових побратимів, безвідповідальні, голословні звинувачення. «Я не чиновник, і не "чорт "! Я гордий за нашу роботу! Офіцер Збройних сил України, майор Місюра Сергій Васильович. Можете мене з...

Хіти тижня. "Кримхана": На окупований півострів тягнуть "ТОРи"

п’ятниця, 19 липень 2019, 10:00

Росіяни привезли до окупованого Севастополя зенітні установки "ТОР-2М", якими воювали у Грузії, Україні та Сирії. ЗРК "ТОР-2М" це бойова машина на гусеничному шасі. Призначена для ураження повітряних цілей - літаків і вертольотів, а також протирадіолок...