Хіти тижня. Втримати патріотів у лавах ЗСУ: Муженко анонсував важливий крок

Начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко заявив, що в наступному році для української армії необхідно не менше 112 млрд грн. Зокрема кошти підуть на збільшення зарплати контрактникам, повідомляють Патріоти України.

Як розповів він, ця сума є мінімальною потребою, при тому, що зараз на потреби війська виділяють близько 82 млрд грн. При цьому, за його словами, нинішнього фінансування недостатньо для утримування ЗСУ в боєздатному стані.

Також він зазначив, що спостерігається відтік військових кадрів, зокрема через проблеми матеріального характеру. У підсумку це може мати серйозні наслідки для боєготовності. Муженко пояснив, що через масові звільнення в армію зараз набирають нових контрактників, яких треба знову вчити і готувати з нуля.

За його підрахунками, зарплати для військовослужбовців має бути на рівні мінімум 15 тисяч, тоді як зараз в армії отримують близько 7 тисяч. При цьому він уточнив, що на передовій зарплати військових набагато більші.

У 60 км від міста: Росія відпрацювала бомбардування Одеси (карти)

четвер, 14 листопад 2019, 13:14

У польоті брали участь бомбардувальники Ту-22. Авіація Росії під час навчань відпрацьовувала бомбардування Одеси. Всього в 60 км від міста літаки змінили курс і попрямували на Босфор. Про це заявив командувач Військово-морськими силами України Ігор Вор...

"Меркель уже однаково: вона тяжко хвора й точно не буде битися за Україну", - російський аналітик

четвер, 14 листопад 2019, 12:30

Для Кремля важлива майбутня зустріч у нормандському форматі, тому що президент Франції Еммануель Макрон морально і психологічно на боці Москви, а канцлерка ФРН Ангела Меркель тяжко хвора. "Кремлю дуже важливо, щоб зустріч у нормандському форматі відбул...