Хіти тижня. "Вводиться смертна кара та роѕѕтрілюються всі незгодні": Скандально відомий український шоумен оприлюднив передвиборчу програму

​Телеведучий назвав себе Орестом Лютим і пообіцяв оголосити всю Землю тотальною Україною.

Антін Мухарський. Фото: real-vin.com

Відомий український телеведучий Антін Мухаский, який нещодавно жорстко висловився про "президентство" Вакарчука і Зеленського, іронічно посміявся над претендентами на пост президента України ще раз. Він у Facebook опублікував жартівливу передвиборну програму, що складається з десяти декретів, передають Патріоти України.

Він написав:

"Орест Лютий йде в президенти!!! 10 основних тез передвиборчої програми:

1) Першим декретом скасовується посаду президента.

2) Другим декретом розпускається парламент.

3) Третім декретом в країні вводиться посада диктатора.

4) Четвертим декрету вводиться смертна кара.

5) П'ятим декретом роѕѕтрілюются всі незгодні.

6) Шостим декретом націоналізуються всі кошти у олігархів (які вже розстріляні).

7) Сьомим декретом на кошти олігархів в Україні відновлюється ядерна програма і в найкоротший термін створюється власна ядерна зброя, що розміщується переважно в російськомовних регіонах сходу і півдня.

8) Восьмим декретом Україна оголошує війну Росії і завдає превентивний ядерний удар.

9) Дев'ятим декретом всі (крім галичан, бойків та лемків), вцілілі росіяни разом з американцями, китайцями і індійцями піддаються суворій насильницькій українізації.

10) Десятим декретом – вся планета Земля оголошується тотальною Україною".

До своєї публікації він прикріпив фотографію, на якій він зображений з вогнепальною зброєю.

До того ж, він написав, що будь-які російськомовні коментарі будуть видалені, а ті, хто їх написав — "роѕѕтріляні".

Користувачі мережі по-різному віднеслися до "програми" Мухарського.

"Ні, ну тепер хоч розірвися! За розумного Славіка, красивого Зеленського або за фашиста Ореста...", "Пане, та ви ще той троль роѕѕійськомовних і вузьколобих", "Жарти жартами, але програма абсолютно надається до виконання. Причому при широкій підтримці народу. Тільки важливо у часі її не розтягувати...", — пишуть в коментарях.

Один з користувачів написав: "Антін, вангую, що вже сьогодні деякі ворожі сайти опублікують цю програму як факт! Ще й по ТБ покажуть!", на що телеведучий відповів: "викриття всесвітнього дебілізму в різних формах - май вей (мій шлях – прим. ред) ))".

У Росії ганебно похвалилися знищенням танка Abrams, показавши фото 20-річної давності з Іраку

неділя, 29 січень 2023, 7:59

У Росії починається справжня істерія через передачу танків Abrams Україні. Пропагандисти вирішили показати нібито вразливість важкої техніки США. Так, на їхню думку, нібито бойовики ПВК "Вагнер", відомі як "музиканти", прекрасно з нею справляються. Фей...

КНДР погрожує США через звинувачення у поставках зброї Росії

неділя, 29 січень 2023, 7:45

США можуть зіткнутися з "неприємними наслідками", якщо продовжать "поширювати інформацію про торгівлю зброєю між Росією та Північною Кореєю". Про це у неділю, 29 січня, повідомило агентство ЦТАК, публікуючи заяву глави МЗС КНДР Квон Чон Гина. "Цього ра...