Хіти тижня. Вибори президента в Україні: Соціологи назвали трійку лідерів (інфографіка)

Якби наступної неділі відбувалися вибори президента України, то серед тих, хто визначився та прийде на дільниці, за Володимира Зеленського проголосували 23,6%, Юлію Тимошенко - 17,8%, Петра Порошенка - 17,3%, Анатолія Гриценка - 16,9%, і Юрія Бойка - 10,8%. Такі результати були оприлюднені під час презентації соціологічного дослідження щодо електоральних очікувань українців від президентських виборів-2019 Центром соціального інжинірингу "РАНД", повідомляють Патріоти України.

На відміну від попереднього соціологічного дослідження, майже на 5% збільшився відсоток респондентів, які вважають, що тільки прихід опозиції до влади зможе кардинально змінити ситуацію в країні – 31,5%, не вірять у будь-які зміни – 22,4%, зменшився відсоток тих, хто покладає надію на політичну і фінансову допомогу "Заходу" – 8,6% та громадський контроль за владою – 2,9%. Приблизно 20,7% опитаних відмовились відповідати.

Соціологія також демонструє ймовірні результати другого туру виборів. У разі виходу пари кандидатів Петра Порошенка і Юлії Тимошенко, то чинний Президент програє з розривом майже 2%. У той же час Володимир Зеленський виграє у Юлії Тимошенко з розривом майже 15%. Анатолій Гриценко виграє у Тимошенко з розривом 10%. У парі Зеленський виграє у Порошенка з розривом 10%. На 11,5% виграє Гриценко у Порошенка.

Сергій Дем’янов підкреслив, що вихід Анатолія Гриценка у трійку лідерів президентських перегонів пояснюється в першу чергу підтримкою суспільства процесу об’єднання проукраїнських демократичних сил. Якщо минулого тижня Гриценко був п’ятим у рейтингах, то чим ближче до голосування, його підтримка тільки зростає.

"Наше й інші соціологічні дослідження показують: якщо він потрапляє до другого туру, то має всі шанси перемогти у другому турі як діючого президента, так і Юлію Тимошенко. Його об’єднання із Садовим, Добродомовим і Гнапом позитивно вплинуло на громадськість і цей посил потрібно інформаційно підсилювати. Адже тільки 39% знають про факт об’єднання демократичних сил", – зауважив він.

Найбільший антирейтинг серед кандидатів у президенти серед тих, хто піде на вибори і визначився з кандидатом, у Петра Порошенка – 42,9%, спостерігається ріст незадоволених кампанією Юлії Тимошенко – 39,7%, Юрія Бойка – 23,8%, Олега Ляшка – 18,2%, Володимира Зеленського – 15,4%. Найменший антирейтинг серед кандидатів має Анатолій Гриценко – 5,6%.

Хіти тижня. Зрадниця пишається собою: Колишня українська спортсменка та чемпіонка ОІ в Токіо опублікувала фото з Криму з прапором Росії

середа, 22 вересень 2021, 12:00

На Іграх у столиці Японії спортстменка виграла командні змагання в артистичному плаванні. У профілі 24-річної синхроністки з'явився знімок з анексованого Росією Криму. У кадрі дівчина позує з прапором РФ. "Вгадайте, де відпочиваю. Привіт хейтерам", – ...

Міжнародні навчання Rapid Trident 2021: Інтернаціональний батальйон зачистив захоплене терористами місто (фото)

середа, 22 вересень 2021, 11:45

Всього два тижні передбачено для навчань Rapid Trident 2021. Такі маневри здійснюються вперше. За цей час багатонаціональний батальйон повинен був показати злагоджену роботу бойових підрозділів різних країн, інформують Патріоти України. Відразу після ц...