Хіти тижня. "Висока" ціль: СБУ зірвала потужну спецоперацію Путіна в Україні (відео)

Завербувати планували начальника штабу ВМС Романа Гладкого.

Ілюстрація: ЖЖ

Українські контррозвідники викрили плани Федеральної служби безпеки (ФСБ) Російської Федерації з вербування вищих офіцерів Служби безпеки України (СБУ), поліції, армії і флоту, повідомляють Патріоти України.

Відзначається, що взимку був затриманий Вадим Карпов, більш відомий у ФСБ під кличкою "Композитор". Він привіз до Одеси чіп, який призначався російському агенту, завербованому серед офіцерів СБУ. На ньому було встановлено приховане програмне забезпечення, розроблене фахівцями ФСБ.

Завербованим агентом виявився підполковник дореволюційного складу Міністерства внутрішніх справ (МВС) Олександр Жигало. Саме він повинен переконати своїх армійських друзів поставляти секретну інформацію для ФСБ.

Однак, за словами контррозвідників, остаточною метою полювання ФСБ мала стати друга особа в керівництві Військово-морських сил України - начальник штабу ВМС Роман Гладкий.

Крім того, під час операції українська контррозвідка викрила фінансовий канал, по якому ФСБ розраховувалася з інформаторами в Україні. Йдеться про підпільну систему переказу грошей "Хавала".

Джерело: ТСН.ua

Не допустити реваншу прокремлівських сил: Порошенко назвав своїх головних опонентів і пообіцяв зіпсувати їм вибори до Ради

вівторок, 25 червень 2019, 21:39

П'ятий ​президент України хоче потіснити проросійські сили з другого місця передвиборчих рейтингів. Головними опонентами "Європейської солідарності" на дострокових парламентських виборах є "Опозиційна платформа" та "Опозиційний блок". Про це заявив Пет...

"Заслужил - носи!": Олігарха Новинського нагородили орденом української філії Московського патріархату

вівторок, 25 червень 2019, 21:38

За словами Митрополита Онуфрія, політик допомагає церкві "як благодійник і законодавець". За словами Митрополита Онуфрія, політик допомагає церкві як благодійник і законодавець. "Вадим Новинський допомагає Українській православній церкви і як благодійн...