Хіти тижня. "Висока" ціль: СБУ зірвала потужну спецоперацію Путіна в Україні (відео)

Завербувати планували начальника штабу ВМС Романа Гладкого.

Ілюстрація: ЖЖ

Українські контррозвідники викрили плани Федеральної служби безпеки (ФСБ) Російської Федерації з вербування вищих офіцерів Служби безпеки України (СБУ), поліції, армії і флоту, повідомляють Патріоти України.

Відзначається, що взимку був затриманий Вадим Карпов, більш відомий у ФСБ під кличкою "Композитор". Він привіз до Одеси чіп, який призначався російському агенту, завербованому серед офіцерів СБУ. На ньому було встановлено приховане програмне забезпечення, розроблене фахівцями ФСБ.

Завербованим агентом виявився підполковник дореволюційного складу Міністерства внутрішніх справ (МВС) Олександр Жигало. Саме він повинен переконати своїх армійських друзів поставляти секретну інформацію для ФСБ.

Однак, за словами контррозвідників, остаточною метою полювання ФСБ мала стати друга особа в керівництві Військово-морських сил України - начальник штабу ВМС Роман Гладкий.

Крім того, під час операції українська контррозвідка викрила фінансовий канал, по якому ФСБ розраховувалася з інформаторами в Україні. Йдеться про підпільну систему переказу грошей "Хавала".

Джерело: ТСН.ua

Хіти тижня. Декласування "православної наддержави": Як Росія буде захищати "русский мир", якщо найбільше церков буде в Румунії, - експерт

неділя, 16 грудень 2018, 13:30

Московська держава впродовж 600 років тішилася самозваним визначенням про себе як "Третій (і останній) Рим", котрому приречені підкорятися всі православні світу. Росія збирається захищати “русский мир” в Україні, у той час як найбільше парафій Російськ...

Хіти тижня. На колінах, з портретом російського царя: Віруючі УПЦ МП влаштували безстроковий молебень під стінами Верховної Ради, "відстоюючи православну віру" (фото)

неділя, 16 грудень 2018, 13:00

Проросійські церковники планували зібрати на протест близько 1000 чоловік, проте "незгодних" набралося всього 100 прихожан. За словами протестувальників, вони прийшли під Раду "за покликом серця і душі", щоб "відстояти православну віру". Відзначимо, що...