Хіти тижня. "Висока" ціль: СБУ зірвала потужну спецоперацію Путіна в Україні (відео)

Завербувати планували начальника штабу ВМС Романа Гладкого.

Ілюстрація: ЖЖ

Українські контррозвідники викрили плани Федеральної служби безпеки (ФСБ) Російської Федерації з вербування вищих офіцерів Служби безпеки України (СБУ), поліції, армії і флоту, повідомляють Патріоти України.

Відзначається, що взимку був затриманий Вадим Карпов, більш відомий у ФСБ під кличкою "Композитор". Він привіз до Одеси чіп, який призначався російському агенту, завербованому серед офіцерів СБУ. На ньому було встановлено приховане програмне забезпечення, розроблене фахівцями ФСБ.

Завербованим агентом виявився підполковник дореволюційного складу Міністерства внутрішніх справ (МВС) Олександр Жигало. Саме він повинен переконати своїх армійських друзів поставляти секретну інформацію для ФСБ.

Однак, за словами контррозвідників, остаточною метою полювання ФСБ мала стати друга особа в керівництві Військово-морських сил України - начальник штабу ВМС Роман Гладкий.

Крім того, під час операції українська контррозвідка викрила фінансовий канал, по якому ФСБ розраховувалася з інформаторами в Україні. Йдеться про підпільну систему переказу грошей "Хавала".

Джерело: ТСН.ua

Хіти тижня. "Вона балотується не на "шальную імператрицю" і не на "Путіна у спідниці", а на посаду президента України", - нардеп про свою тезку-кандидата в президенти (відео)

вівторок, 19 лютий 2019, 3:00

Вимога Юлії Тимошенко зняти з виборів її однофамільця Юрія Тимошенко є порушенням конституційного права. Про це в ефірі "Прямого" розповів народний депутат, кандидат у президенти України Юрій Тимошенко, передають Патріоти України. "Технічний кандидат -...

Хіти тижня. Бути готовими: Чому Україна постійно моніторить стан Керченського мосту (відео)

вівторок, 19 лютий 2019, 1:00

Падіння скандального мосту неминуче. Питання лише в тому коли і як це станеться. Україна має бути готовою до наслідків, в тому числі і до агресивної реакції Росії. Всі з напругою очікують весняного льодоходу. Обвалення Кримського мосту викличе гуманіта...