Хіти тижня. "Висока" ціль: СБУ зірвала потужну спецоперацію Путіна в Україні (відео)

Завербувати планували начальника штабу ВМС Романа Гладкого.

Ілюстрація: ЖЖ

Українські контррозвідники викрили плани Федеральної служби безпеки (ФСБ) Російської Федерації з вербування вищих офіцерів Служби безпеки України (СБУ), поліції, армії і флоту, повідомляють Патріоти України.

Відзначається, що взимку був затриманий Вадим Карпов, більш відомий у ФСБ під кличкою "Композитор". Він привіз до Одеси чіп, який призначався російському агенту, завербованому серед офіцерів СБУ. На ньому було встановлено приховане програмне забезпечення, розроблене фахівцями ФСБ.

Завербованим агентом виявився підполковник дореволюційного складу Міністерства внутрішніх справ (МВС) Олександр Жигало. Саме він повинен переконати своїх армійських друзів поставляти секретну інформацію для ФСБ.

Однак, за словами контррозвідників, остаточною метою полювання ФСБ мала стати друга особа в керівництві Військово-морських сил України - начальник штабу ВМС Роман Гладкий.

Крім того, під час операції українська контррозвідка викрила фінансовий канал, по якому ФСБ розраховувалася з інформаторами в Україні. Йдеться про підпільну систему переказу грошей "Хавала".

Джерело: ТСН.ua

"На Білорусь може напасти тільки Росія", - Портников

понеділок, 22 жовтень 2018, 17:53

"Новий російський посол в Білорусі Михайло Бабич заявив, що Кремль буде розглядати напад на Білорусь в якості агресії проти самої Росії", - пише у своєму блозі політолог Віталій Портников, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Саме так Бабич пр...

"На табурет поставили": Путін Х**ло осоромився новим фото

понеділок, 22 жовтень 2018, 17:27

Президент Росії Володимир Путін знову здивував усіх метаморфозами зі своїм зростом. На чергову хвилю насмішок він нарвався під час зустрічі в місті Сариагаш Туркестанської області Казахстану. Про це написав політолог Олексій Голобуцький у своєму Telegr...