Хіти тижня. З претензією на почуття гумору: Тимошенко зло пройшлася по Зеленському

Юлія Тимошенко закликала виборців зважити наслідки свого вибору на виборах президента України на користь шоумена Володимира Зеленського.

Юлія Тимошенко. Фото: LIGA.net.

Високий рейтинг раніше ніяк не пов'язаного з політикою кандидата у президенти, шоумена Володимира Зеленського є "світовим трендом". Таку думку висловила кандидат у президенти, лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко в інтерв'ю проекту KishkiNa шеф-редактора LB.ua Соні Кошкіної, передають Патріоти України.

Лідер "Батьківщини" пояснила, що виборці реагують "на несправедливість, приниження, бідність і скорочення свобод" і в такий спосіб хочуть помститися системі й політичним елітам. "Це обурення людей мені абсолютно зрозуміле. Але робити такий борщ із чебурашки, це, можливо, креативно, і певним чином це якийсь експеримент, але це точно не смачно", – зазначила вона.

Тимошенко додала, що не може радити людям, який вибір зробити. "Вони мусять тільки подумати, що бюлетень, який вони опускають у скриньку, це бюлетень за завершення війни, за життя їхніх дітей, за існування України. Якщо вибір робити відповідально, то борщ із чебурашки може бути дуже небезпечним", – попередила вона.

Лідер "Батьківщини" уточнила, що Зеленський скористався своїм конституційним правом і тепер вибір за нацією. "Я не можу жодного поганого слова сказати про Володимира Зеленського, тому що я насолоджувалася його творчістю багато років, у тому числі воно мене певним чином підтримувало за ґратами, як могло. Але кожен громадянин України мусить зважити можливі наслідки свого вибору. І коли вони з'являться, дивитися у дзеркало", – підсумувала Тимошенко.

Мародерство заохочується: Спливли нові деталі вербування ув'язнених у РФ на війну проти України

четвер, 7 липень 2022, 6:45

Російське командування через дефіцит "гарматного м'яса" змушене шукати бажаючих вирушити на війну в Україні серед ув'язнених. Їх агітують вступати до ПВК "Вагнера" та обіцяють високі зарплати. Сьогодні відомо, що з однієї в'язниці в РФ можуть назбирати...

"Людей немає, що взимку їсти будемо": У Криму скаржаться на катастрофічно провальний сезон

четвер, 7 липень 2022, 6:29

В окупованому Криму місцеві жителі скаржаться на відсутність туристів через війну в Україні, передають Патріоти України. У курортний Крим в цьому році ніхто не приїхав, а люди не знаю як будуть жити взимку, оскільки не можуть заробити потрібні кошти. ...