Хіти тижня. З претензією на почуття гумору: Тимошенко зло пройшлася по Зеленському

Юлія Тимошенко закликала виборців зважити наслідки свого вибору на виборах президента України на користь шоумена Володимира Зеленського.

Юлія Тимошенко. Фото: LIGA.net.

Високий рейтинг раніше ніяк не пов'язаного з політикою кандидата у президенти, шоумена Володимира Зеленського є "світовим трендом". Таку думку висловила кандидат у президенти, лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко в інтерв'ю проекту KishkiNa шеф-редактора LB.ua Соні Кошкіної, передають Патріоти України.

Лідер "Батьківщини" пояснила, що виборці реагують "на несправедливість, приниження, бідність і скорочення свобод" і в такий спосіб хочуть помститися системі й політичним елітам. "Це обурення людей мені абсолютно зрозуміле. Але робити такий борщ із чебурашки, це, можливо, креативно, і певним чином це якийсь експеримент, але це точно не смачно", – зазначила вона.

Тимошенко додала, що не може радити людям, який вибір зробити. "Вони мусять тільки подумати, що бюлетень, який вони опускають у скриньку, це бюлетень за завершення війни, за життя їхніх дітей, за існування України. Якщо вибір робити відповідально, то борщ із чебурашки може бути дуже небезпечним", – попередила вона.

Лідер "Батьківщини" уточнила, що Зеленський скористався своїм конституційним правом і тепер вибір за нацією. "Я не можу жодного поганого слова сказати про Володимира Зеленського, тому що я насолоджувалася його творчістю багато років, у тому числі воно мене певним чином підтримувало за ґратами, як могло. Але кожен громадянин України мусить зважити можливі наслідки свого вибору. І коли вони з'являться, дивитися у дзеркало", – підсумувала Тимошенко.

Розіграли цілий спектакль? США та РФ провалили переговори щодо України, але не все так просто, - джерело

четвер, 9 грудень 2021, 14:23

Експерти з безпеки, які стоять за американською системою попередження Defcon, дізналися про безрезультатні переговори США та РФ щодо війни в Україні. Схоже, що обидві сторони змирилися з можливістю конфлікту, зазначають Патріоти України. . Інші подроби...

Сказали "ні" енергетичному шантажу: Литва, Латвія та Естонія відмовляться від електрики з РФ та Білорусі

четвер, 9 грудень 2021, 12:45

Країни Балтії відмовляються від російської енергії. Литва, Латвія та Естонія повністю відключаться від енергомереж РФ та Білорусі вже до 2025 року. Триває підготовка. Про це йдеться на сайті оператора електромереж Литви Litgrid, передають Патріоти Укра...