Хіти тижня. За намовою Кремля? Білорусь пішла на скандал через томос для України

Білоруська православна церква висловила протест через рішення Константинополя з питання про надання автокефалії Україні, повідомляють Патріоти України.

У своїй заяві БПЦ назвала дії Патріарха Константинопольського Варфоломія "антиканонічним втручанням у внутрішні справи Російської Православної Церкви".

У Мінську також заявили, що одноголосно і одностайно підтримують позицію Патріарха Московського і всієї Русі Кирила і главу УПЦ МП Онуфрія.

БПЦ висловила протест проти діяння Константинопольського патріархату, назвавши його "агресивним втручанням однієї помісної церкви у внутрішні справи іншої помісної церкви, спрямоване на підрив основ міжправославного миру і єдності".

"И Ленин такой маалооодой": Мережу повеселила кумедна фотожаба із Зеленським

неділя, 22 вересень 2019, 9:59

Президента України Володимира Зеленського порівняли з лідером більшовиків Володимиром Леніним. Відповідна фотожаба була опублікована на Facebook сторінці "Баба і кіт", передають Патріоти України. Обличчя Зеленського приєднали до фотографії Леніна на ін...

"Воно не спрацює": Депутатка від "Слуги народу" зробила скандальну заяву про українські і європейські цінності

неділя, 22 вересень 2019, 9:18

Депутат від Слуги народу Ірина Верещук заявила, що Україна повинна захищати "свої цінності, які в Європі давно розмиті", очевидно маючи на увазі питання так званих традиційних цінностей: сім'ї та релігії, передають Патріоти України. Верещук вважає, що ...