Хіти тижня. Загроза для безпеки ЄС: Європарламент закликав зупинити будівництво "Північного потоку-2"

Багато політиків і раніше нагадувало про небезпеку залежності від російського газу, але декого це не переконувало.

"Північний потік-2" - небезпека для усієї Європи. Фото: Рейтерс.

Будівництво газопроводу «Північний потік - 2» загрожує внутрішньому ринку Європейського союзу і має бути припинено. Про це йдеться в резолюції «Про стан відносин Росії і ЄС», прийнятої Європарламентом 12 березня, передають Патріоти України.

«Депутати побоюються що проект "Північний потік - 2" може підсилити залежність Євросоюзу від поставок російського газу і тим самим поставити під загрозу внутрішній ринок ЄС», - йдеться у тексті резолюції.

«Північний потік-2» передбачає будівництво двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд м³ газу на рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини. Вартість проекту - € 9,5 млрд, в ньому беруть участь російський «Газпром» і п'ять європейських компаній.

Бені приготуватись? Глава посольства США анонсувала санкції проти корупціонерів з України

четвер, 9 грудень 2021, 15:29

Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін анонсувала запровадження санкцій США проти українських корупціонерів. Про це вона сказала на конференції "Сім років антикорупційної реформи" у четвер, зазначають Патріоти України. "Адміністрація ...

"Путину можем подарить специальную губозакаточную машинку ручной работы из снарядной гильзы", - Сазонов

четвер, 9 грудень 2021, 14:56

"Представитель украинской делегации в Трехсторонней контактной группе Сергей Гармаш говорит, что Кремль не заинтересован в полноценной работе Нормандского формата. Потому что в Нормандском формате нет ОРДЛО. А Москва очень хочет их видеть за столом пер...