Хіти тижня. Загроза для безпеки ЄС: Європарламент закликав зупинити будівництво "Північного потоку-2"

Багато політиків і раніше нагадувало про небезпеку залежності від російського газу, але декого це не переконувало.

"Північний потік-2" - небезпека для усієї Європи. Фото: Рейтерс.

Будівництво газопроводу «Північний потік - 2» загрожує внутрішньому ринку Європейського союзу і має бути припинено. Про це йдеться в резолюції «Про стан відносин Росії і ЄС», прийнятої Європарламентом 12 березня, передають Патріоти України.

«Депутати побоюються що проект "Північний потік - 2" може підсилити залежність Євросоюзу від поставок російського газу і тим самим поставити під загрозу внутрішній ринок ЄС», - йдеться у тексті резолюції.

«Північний потік-2» передбачає будівництво двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд м³ газу на рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини. Вартість проекту - € 9,5 млрд, в ньому беруть участь російський «Газпром» і п'ять європейських компаній.

"В России все поддается дрессировке. Даже рубль. А экономика? Какая экономика", - Фурса

четвер, 7 липень 2022, 7:44

"В России все поддается дрессировке. Даже рубль. Сначала дрессировали оппозицию. Получилось. С кем не получилось - приехал Новичок. Потом дрессировали олигархов. Получилось. Кто не понял - сел сразу. Когда вышел - уехал сразу", - пише у своєму блозі Се...

РФ "анонсувала" застосування хімічної зброї: Які міста під серйозною загрозою

четвер, 7 липень 2022, 7:22

Росія готується до застосування хімічної зброї на території України. При цьому РФ вже навіть звинуватила в цьому українських захисників. Хімічну атаку "анонсував" представник РФ в організації із заборони хімічної зброї Олександр Шульгін, передають Патр...