Хіти тижня. Загроза для безпеки ЄС: Європарламент закликав зупинити будівництво "Північного потоку-2"

Багато політиків і раніше нагадувало про небезпеку залежності від російського газу, але декого це не переконувало.

"Північний потік-2" - небезпека для усієї Європи. Фото: Рейтерс.

Будівництво газопроводу «Північний потік - 2» загрожує внутрішньому ринку Європейського союзу і має бути припинено. Про це йдеться в резолюції «Про стан відносин Росії і ЄС», прийнятої Європарламентом 12 березня, передають Патріоти України.

«Депутати побоюються що проект "Північний потік - 2" може підсилити залежність Євросоюзу від поставок російського газу і тим самим поставити під загрозу внутрішній ринок ЄС», - йдеться у тексті резолюції.

«Північний потік-2» передбачає будівництво двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд м³ газу на рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини. Вартість проекту - € 9,5 млрд, в ньому беруть участь російський «Газпром» і п'ять європейських компаній.

Сі Цзіньпін на зустрічі з Путіним заговорив про необхідність деескалації в Україні та мирні переговори

вівторок, 21 березень 2023, 9:30

Глава Китаю Сі Цзіньпін на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним у Москві торкнувся теми необхідності деескалації в Україні та мирних переговорів. Політики провели "докладний та відвертий обмін думками", передають Патріоти України. Про це за пі...

"Не виправдав сподівань Кремля": Наєв пояснив, чи змінить перебіг війни заміна Суровікіна на Герасімова

вівторок, 21 березень 2023, 9:05

Російське командування постійно намагається вдосконалювати систему управління об’єднаного угруповання військ Збройних сил РФ, зокрема, практику нових кадрових перепризначень, на фоні загрози невиконання стратегічних завдань у військовій операції. Ком...