Хіти тижня. Захарченка вбили свої! Улюблена газета Путіна "злила" "сенсацію"

До ліквідації ватажка терористів "ДНР" Олександра Захарченка нібито можуть бути причетні люди з його оточення. Дану думку висловив російський пропагандист, відомий своєю агресивною антиукраїнською позицією, Олександр Коц у статті для kp.ru, повідомляють Патріоти України.

Він також вважає, що вибух у кафе "Сепар" нібито організували українські спецслужби. "Україна очікувано відхрестилася від своєї операції з побоювань звинувачення в державному тероризмі. Хоча останнім часом диверсійна активність на території "республік" дуже висока. Не все потрапляє у ЗМІ, але навіть тієї кількості знешкоджених терактів, про які заявляється публічно, вистачило б для того, щоб серйозно запитати з донецьких спецслужб", - написав він.

Коц також припустив, що розробити операцію з ліквідації Захарченка українській стороні допомогла "зі "спортивного" інтересу київська філія ЦРУ". "Але не треба бути Еркюлем Пуаро, щоб зрозуміти, що без допомоги в оточенні глави "ДНР" такий теракт не був би можливий. Щоб у потрібний час і у потрібному місці чекати на жертву з пультом у руці, необхідно знати її розклад. А щоб закласти бомбу в кафе, що належить працівнику охорони глави, треба мати доступ. це може бути і "кріт", і куплений зрадник, і людина, що піддалася погрозам і шантажу... Суті це не змінює. Хтось із "своїх" напевно був замішаний і у вбивстві Гіві, сценарій в українських спецслужб один", - додав пропагандист.

"Звали в Нормандию и обещали замок": Бородай розповів про пропозиції, які йому нібито робив Ахметов у 2014-му

середа, 20 жовтень 2021, 23:15

При цьому Бородай уточнив, що таку пропозицію особисто Рінат Ахметов йому не робив, а хабар йому пропонували «через посередників, які виходили через Ходаковського». Крім того, він згадав, що в 2014 році серед «глав ДНР» в 2014 році були «хлопці, яким н...

За попередню обіцянку воліють мовчати: Україна за п'ять років може відмовитися від імпорту газу – Нафтогаз

середа, 20 жовтень 2021, 22:39

Протягом 5 років Україна матиме змогу самостійно забезпечити себе газом та відмовитися від його імпорту. Про це заявив голова правління "Нафтогазу" Юрій Вітренко під час Українського газового інвестиційного конґресу, зазначають Патріоти України. За йог...