Хіти тижня. Захарова лусне від істерики: Дипломат розповів, коли війська НАТО можуть ввійти в Азовське море (відео)

Україні потрібно розірвати договір про спільне користування Азовським морем. Поки він діє, Росія має право не пускати військові кораблі та оглядати торгові, заявив екс-міністр закордонних справ України, директор Центру дослідження Росії Володимир Огризко в ефірі телеканалу РАДА, повідомляють Патріоти України.

"Потрібна спокійний і професійний аналіз того, що відбувається. Чи потрібно нам, щоб, скажімо, до Маріуполя зайшов американський військовий корабель? Якщо потрібно, то нам треба розривати цей договір, тому що він забороняє без дозволу іншого боку заходження іноземних військових кораблів в акваторію Азовського моря", - сказав він.

Він додав, що з розривом договору про суспільне користування Азовським морем в дію вступить Міжнародна конвенція з морського права.

"Вона передбачає, що жодна країна не має права заборонити іншій країні перешкоджати проходу торгових суден або військових кораблів до будь-якого порту. Тоді РФ повинна буде тричі подумати, як не пропустити через Керченську протоку американський військовий корабель", - додав Володимир Огризко.

Хіти тижня. Інтригу розкрито: У Зеленського озвучили всі питання всеукраїнського опитування в день виборів

середа, 21 жовтень 2020, 3:00

Після того, як у четвер, 15 жовтня, президент України Володимир Зеленський озвучив друге питання Всеукраїнського опитування, який пройде під час місцевих виборів 25 жовтня, в Офісі президента оголосили весь список питань, передають Патріоти України. Р...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На сьогодні є близько десяти експортних контрактів на постачання високоточного озброєння виробництва ДККБ "Луч"

середа, 21 жовтень 2020, 2:00

Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Зо...