Хіти тижня. Закон бумеранга: Головний пропаганд*н Кремля пожалівся на нелегку долю свого родича (відео)

Дмитру Кисельову бумерангом повернулися його пропагандистські казки про Донбас.

Племінник головного кремлівського пропагандиста міг би насолоджуватися життям в Європі, а замість цього сидить у німецькій в'язниці за тероризм і участь в бойових діях на стороні терористів «ДНР». Про долю свого племінника Сергія Кисельов розповів в інтерв'ю Юрію Дудю, передають Патріоти України.

Раніше пропагандист хвалився, що його молодий родич з Німеччини поїхав воювати за «русскій мір» на Донбасі. Німецька влада поставилися до цих одкровень дуже серйозно. Сергію не вдалося сховатися в монастирі в Болгарії - Німеччина зажадала видати свого громадянина і засудила його за найманство.

«Сейчас Сережа сидит в тюрьме в Германии», — розповів Кисельов. За його словами, племіннику не вдалося сховатися серед ченців на Афоні. «Он ушел в монастырь, постригся в монахи на Афоне, поехал куда-то в Болгарию по монашеским делам. Болгары его арестовали и отправили в Германию. Сейчас он сидит в тюрьме по плохой очень статье — терроризм, оружие. За то, что воевал», — уточнив пропагандист.

Ті, хто подивилися інтерв'ю Кисельова, не могли не відзначити, що в цей раз закон бумеранга спрацював чітко і швидко.


Розстрілювали в голову і зі спини: В ООН розкрили страшну правду про злочини російських військових під Іловайськом

середа, 22 травень 2019, 0:20

До полонених українців застосовували тортури, найпоширенішими з яких були побиття, в тому числі з елементами сексуального насильства, імітація страти і інші погрози фізичного насильства. Частину українських захисників вбили в 2014 році під Іловайськом ...

Хіти тижня. Зеленського підписав свій перший указ

вівторок, 21 травень 2019, 23:55

Чи сприйме армія новообраного президента, як дійсного, а не формального лідера? Президент Володимир Зеленський підписав свій перший указ про прийняття повноважень Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України. Відповідний указ оприлюднено на сайті...