Хіти тижня. "Зателефонували мені сьогодні з радіо "Комсомольська правда": Батюшка розповів, як поспілкувався з московськими пропагандистами про ПЦУ

Російські "журналісти" постійно перебивали, коли відповіді були надто переконливими – просили зачекати на лінії, вставляли рекламу, і не дали навіть попрощатися, вкотре виливши чергову порцію власних фантазій про "так называемую ПЦУ".

Про це на своїй сторінці у Facebook пише священник ПЦУ Іван Сидор, передають Патріоти України.

"Хочу поділитися новим досвідом.

Зателефонували мені сьогодні з радіо "Комсомольська правда" (Москва). Попросили сказати декілька слів про майбутнє автокефальної української православної церкви. Звісно, погодився – хотів, щоб і в Росії почули, що українська Церква прагне миру, єдності та добрих стосунків з іншими Церквами. Із поваги до російськомовної аудиторії, а також, аби мої слова були зрозумілими для всіх, говорив на "общепонятном", російською.

Та замість обіцяного дати мені змогу висловитися про майбутнє Церкви, уже в прямому ефірі почали ставити провокативні питання. Наприклад: "Почему я, русскоговорящая (журналістка – авт.), не могу ввойти помолится в ПЦУ?", "Почему презирают русскоговорящих?", "Почему Филарет патриарх?", "За что Филарету дали Героя Украины" й навіть таке: "Зачем вам автокефалия? Вы не можете Бога поделить?" та інші...

До слова, спілкуючись зі мною, завжди казали "так называемая Православная церковь Украины", а мене називали – "так называемый священник ПЦУ". Добре, що хоч за людину живу визнають.

Коли я відповідав, мене постійно перебивали, коли відповіді були надто переконливими – просили зачекати на лінії, вставляли рекламу. Наприклад на питання "Зачем вам автокефалия?" відповів: "А навіщо Російській церкві автокефалія? Навіщо Росії незалежність? Навіщо Росії президент? Так само і в нас. Україна така ж сама незалежна країна, як і Росія. І Церква в Україні має бути й уже є така ж сама незалежна, як у Росії".

Коли прощалися, не дали сказати слова, навіть попрощатися, а вкотре вилили чергову порцію власних фантазій про "так называемую ПЦУ".

Дякую вам, комсомольці, за цей досвід. Я вкотре переконався, що країна живе в тотальній брехні, бо самі журналісти не можуть виконати найпростійшого – дотримати свого слова."

"По-перше, це - красиво": Українські військові показали ефектне відео знищення колони ворожої техніки

субота, 25 червень 2022, 22:14

Там зазначили, що українські воїни вдало навели артилерію та коригували вогонь гармат, поки ті розносили ворожу техніку. Військові наголосили, що через кількісну перевагу противника в артилерії ця техніка завжди є для українських воїнів пріоритетною ці...

Санкції посилюються: Країни G7 підтримали заборону на імпорт російського золота – ЗМІ

субота, 25 червень 2022, 22:04

Президент США Джо Байден та інші лідери країн G7 погодили заборону на імпорт золота з Росії. Про це повідомляє репортер CNN Кейтлен Коллінз у Twitter. За її словами, Велика сімка з часом оголосить про заборону на імпорт нового золота з Росії. Це другий...