Хіти тижня. "Зателефонували мені сьогодні з радіо "Комсомольська правда": Батюшка розповів, як поспілкувався з московськими пропагандистами про ПЦУ

Російські "журналісти" постійно перебивали, коли відповіді були надто переконливими – просили зачекати на лінії, вставляли рекламу, і не дали навіть попрощатися, вкотре виливши чергову порцію власних фантазій про "так называемую ПЦУ".

Про це на своїй сторінці у Facebook пише священник ПЦУ Іван Сидор, передають Патріоти України.

"Хочу поділитися новим досвідом.

Зателефонували мені сьогодні з радіо "Комсомольська правда" (Москва). Попросили сказати декілька слів про майбутнє автокефальної української православної церкви. Звісно, погодився – хотів, щоб і в Росії почули, що українська Церква прагне миру, єдності та добрих стосунків з іншими Церквами. Із поваги до російськомовної аудиторії, а також, аби мої слова були зрозумілими для всіх, говорив на "общепонятном", російською.

Та замість обіцяного дати мені змогу висловитися про майбутнє Церкви, уже в прямому ефірі почали ставити провокативні питання. Наприклад: "Почему я, русскоговорящая (журналістка – авт.), не могу ввойти помолится в ПЦУ?", "Почему презирают русскоговорящих?", "Почему Филарет патриарх?", "За что Филарету дали Героя Украины" й навіть таке: "Зачем вам автокефалия? Вы не можете Бога поделить?" та інші...

До слова, спілкуючись зі мною, завжди казали "так называемая Православная церковь Украины", а мене називали – "так называемый священник ПЦУ". Добре, що хоч за людину живу визнають.

Коли я відповідав, мене постійно перебивали, коли відповіді були надто переконливими – просили зачекати на лінії, вставляли рекламу. Наприклад на питання "Зачем вам автокефалия?" відповів: "А навіщо Російській церкві автокефалія? Навіщо Росії незалежність? Навіщо Росії президент? Так само і в нас. Україна така ж сама незалежна країна, як і Росія. І Церква в Україні має бути й уже є така ж сама незалежна, як у Росії".

Коли прощалися, не дали сказати слова, навіть попрощатися, а вкотре вилили чергову порцію власних фантазій про "так называемую ПЦУ".

Дякую вам, комсомольці, за цей досвід. Я вкотре переконався, що країна живе в тотальній брехні, бо самі журналісти не можуть виконати найпростійшого – дотримати свого слова."

Не можуть поділити гроші: У РФ "невтішна" вдова та мати влаштували війну через виплати за "зажмуреного" майора

неділя, 5 лютий 2023, 9:59

У РФ родичі "зажмуреного" майора Євгена Захарченка не можуть поділити компенсацію. Дружина загарбника, яку він привіз з окупованого Луганська, від компенсації не відмовляється, а мати - вимагає визнати цей шлюб фіктивним, передають Патріоти України. Як...

Росія видихається: Жданов вказав на важливий аспект у російській тактиці

субота, 4 лютий 2023, 9:57

Росія "видихається" і втрачає потенціал для продовження війни. Вже зараз російська армія воює в основному живою силою, а не бойовою технікою. Про це заявив військовий експерт Олег Жданов, відповідаючи на запитання підписників у своєму YouTube-каналі, п...