Хіти тижня. "Зеленський, сам того не розуміючи, кинув особистий виклик не Петру Порошенку, а Володимиру Путіну", - Портников

Відомий шоумен і актор Володимир Зеленський кинув особистий виклик президенту Росії Володимиру Путіну. Таку думку висловив український журналіст Віталій Портников у своєму блозі на "Грані.ру", порівнявши висунення його кандидатури в президенти з подібною дією політичного діяча СРСР Олександра Оболенського, повідомляють Патріоти України.

Він нагадав, що майже 30 років тому на першому з'їзді народних депутатів той намагався висунути свою кандидатуру на пост голови Верховної Ради Радянського Союзу в якості альтернативи Михайлу Горбачову.

"В учасників з'їзду, як і у більшості радянських громадян, ця спроба викликала священний жах, депутат Оболенський ні навіть включений в списки для голосування. Не дивлячись на те що за кілька місяців до з'їзду пройшли перші в історії Радянського Союзу альтернативні вибори депутатів, сама готовність кинути виклик генеральному секретарю ЦК КПРС здавалася радянським людям справжнім блюзнірством", – нагадав журналіст.

За його словами, Зеленський не готовий до управління Україною ще більше, ніж Оболенський – Радянським Союзом. А його заява зроблена не в розрахунку на успіх, а в якості "елемента телевізійної реклами популярного шоу або в розрахунку на парламентський успіх нової партії, яку пов'язують з амбіціями олігарха Ігоря Коломойського".

"Якби Володимира Зеленського не було, його треба було б придумати, для того щоб показати, на яку немислиму відстань розійшлися Росія і Україна за ці 30 років. Зеленський, сам того не розуміючи, кинув особистий виклик не Петру Порошенку, який готовий боротися за свою посаду на чесних демократичних виборах, а Володимиру Путіну, Олександру Лукашенку, Нурсултану Назарбаєву та іншим вічним правителям совкового електорату. Саме ці люди тепер будуть особистими ворогами коміка, саме вони будуть його по-справжньому ненавидіти", – підсумував Портников.

Новофедорівка була "анонсом" серії ударів по Криму, далі буде Кримський міст, - Жданов

четвер, 11 серпень 2022, 8:58

Удар України по аеродрому в окупованому Криму був лише першим кроком і своєрідним "анонсом" для російських загарбників, що будуть і наступні удари, передають Патріоти України. Таким чином Україна показала, що вона зможе наносити вогневе ураження на всю...

ЗСУ перехоплюють ініціативу у війні: Експерт назвав 3 причини, чому окупанти "гальмують наступ"

четвер, 11 серпень 2022, 8:47

Російська армія останнім часом забуксувала з наступом, вони вже не ведуть таких активних дій, як приблизно два місяці тому, передають Патріоти України. На півдні України окупанти переважно лише ведуть оборону. На Донбасі можна помітити наступальну акти...