Хіти тижня. Жодних послаблень: Волкер зробив гучну заяву щодо Росії і "ЛДНР"

Спецпредставник США заявив про необхідність зробити кроки, які Росія робити не хоче.

Спецпредставник США по Україні Курт Волкер заявив, що реалізація Мінських угод означає розформування "ДНР" і "ЛНР", а Росія не проявляє волі у введенні угод в дію. Про це Волкер написав в своєму Twitter, повідомляють Патріоти України.

За словами спецпредставника США, метою Мінських угод є відновлення територіальної цілісності України і конституційного порядку. Лідери так званих "ДНР-ЛНР" підписували ці угоди, а значить погодилися з тим, що їх "незаконні структури" повинні бути розформовані.
"Небажання розформовувати - це небажання виконувати Мінські угоди", - пише Волкер.
Також він звинуватив Росію в "підливання масла" у війну на Донбасі і відсутності волі в реалізації Мінських угод.

"Немає місця для ослаблення санкцій", - робить висновок спецпредставник.

Недавно Курт Волкер зробив заяву про те, що так звані ДНР і ЛНР повинні бути ліквідовані, адже дані організації не відповідають Конституції України.

Опублікував: Evora

Ердоган заявив, що не може розірвати зв'язки з Росією, але заявив, що війна нікому не треба

четвер, 19 травень 2022, 16:44

Туреччина хоче зберігати баланс у відносинах з Росією та Україною, і не готова розірвати відносини з жодною з них. Країна готова стати елементом стабільності у європейському регіоні. Про це під час зустрічі з молоддю заявив президент Туреччини Реджеп Т...

З "Азовсталі" продовжують евакуйовувати захисників Маріуполя

четвер, 19 травень 2022, 16:28

В Генштабі ЗСУ повідомили, що станом на 19 травня продовжуються заходи з евакуації українських військових з Маріуполя. Водночас інтенсивність бойових дій на Маріупольському напрямку знижена. Про це розповів заступник начальника Головного оперативного у...