Хіти тижня. "Жирик головного мозку": Російський політик відзначився черговою скандальною заявою

Жириновський чекає возз'єднання двох народів.

Російський політик Володимир Жириновський заявив, що незабаром відбудеться возз'єднання російського і українського народу. Про це він написав у своєму Telegram, передають Патріоти України.

Жириновський заявив, що Україна втратила свою самостійність і, на його думку, зміна режиму в країні станеться через рік-два. Він також сказав, що українці втомилися від "чорнухи проти росіян", і вони самі змінили б курс своєї країни.

"В підсумку прийде день, коли ми будемо святкувати возз'єднання російського і українського народу", - написав Жириновський.

Несподівано: Залужний зізнався, що вчився у головнокомандувача ЗС РФ Герасимова

понеділок, 26 вересень 2022, 22:28

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний зберігає у своєму кабінеті публікації й твори начальника Генштабу ЗС Росії генерала Валерія Герасимова. Залужний розповів про це для The Time, передають Патріоти України. "Я виріс на російській ві...

В Одесі прогриміла серія вибухів: Окупанти знову атакують дронами

понеділок, 26 вересень 2022, 22:00

Ввечері 26 вересня в Одесі прогримів вибух. Лише після цього у регіоні оголосили повітряну тривогу. Не виключають, що це може бути нова атака дронами. Інформація про вибухи надійшла о 21:17, а сирени завили о 21:25. Людей закликають негайно пройти в ук...