Хіти тижня. ​Життя після Трампа, або Знайомимось - Майк Пенс: У разі імпічменту 45-го президента США керманичом єдиної надпотуги світу стане теперішній віце-президент, - Олег Пономар

Пенса для Трампа вибрав ... Манафорт, і це пояснює все. Однак гірше Дональда Трампа для України бути не може, переконаний оглядач.

Патріоти України пропонують ознайомитись з роздумами відомого україно-канадського політолога Олега Пономаря.

«Губернатор штату Індіана 2013-2017, Конгресмен від штату Індіана 2001-2013, народився у 1959 в Коламбусі, штат Індіана, одружений, троє дітей.

Мої читачі люблять часто забігати вперед (ставлюсь до цього з розумінням) і часто просять написати про віце-президента США.

Гаразд. Розглянемо малоймовірний (практично фантасичний) на сьогодні сценарій, що Трампа усунуто з посади, і після його імпічменту обов'язки президента США почне виконувати Пенс. Краще це для України чи ні?

Однозначно — краще, адже гірше Трампа на посаді президента США може бути лише Путін. Але в Пенса теж є свої скелети в шафі.

- Мінуси Пенса.

Ми знаємо, що Пенс є дуже набожним (це не мінус). І його асоціюють з кількома релігійними організаціями в США (зокрема з тими, які агітують за повну заборону абортів). Так ось, в цих організаціях зауважили чималі московські кошти (через релігійні організації Московії). Нічого дивного — така сама схема як і з Трампом, якого Московія фінансувала через Національну стрілецьку асоціацію США. Це універсальна схема, її Московія застосовує в усій Европі і в інших країнах — підсадити на свої гроші якомога більше партій, рухів, політиків, чиновників, діячів культури в усьому світі.

Пенс є вкрай несамостійним політиком, це практично порожнє місце. Він є дуже залежним від Трампа, просто у захваті від нього.

Пенса для Трампа у ролі віце-президента вибрав ... Манафорт, і це пояснює все. Пенс отримав щасливий квиток, і він вже є щасливим.

Пенс теж є замазаним у Рашаґейт. Не прямо, як Трамп, але Пенс напевно знав, що кампанії Трампа допомагають московити, і що вибори вкрадено. Але Пенс прийняв ці правила гри.

+ Плюси Пенса.

Він є несамостійним як політик. Тобто, він на найвищій посаді робитиме те, що йому скаже республіканський істеблішмент. А цей істеблішмент вже не залежатиме від Московії, бо не буде фактору Трампа. Та й сам Пенс не працює прямо на Московію, як Трамп.

Релігійність Пенса. Моральні риси Пенса (якщо так взагалі можна казати про будь якого політика) взагалі не можна порівняти з Трамповими. Я багато писав про Трампа, лише нагадаю, що завтра в Британії вийде документальний фільм про Трампа та його вечірки з морем кокаїну та неповнолітніми модельками. Такого про Пенса і близько немає.

Ось так, якщо коротко, про Пенса. Звичайно, це краще для України, але зараз (чи й взагалі) про це говорити на варто».

Повністю відремонтувати енергосистему України цієї зими неможливо: У Раді назвали терміни

середа, 30 листопад 2022, 19:07

Україна не зможе цієї зими відремонтувати всі енергооб'єкти, які були пошкоджені російськими ракетними ударами, передають Патріоти України. Для ремонту потрібне обладнання, виготовлення якого займає не менше 6 місяців, заявив голова Комітету Верховної ...

В Токмаку ліквідовано високопоставленого колаборанта - керівника міжрайонного управління окупаційної поліції – ЗМІ

середа, 30 листопад 2022, 19:01

Українські захисники ліквідували в тимчасово окупованому Токмаку так званого "начальника УВС" колаборанта Олексія Кошеля, повідомляє РИА-Мелитополь. . Дослівно: "Після успішної роботи артилерії ЗСУ по позиціях орків у тимчасово окупованому Токмаку лік...