Хіти тижня. Знак "згори"? - З Трампом трапився дивний конфуз під час прес-конференції (відео)

Під час прес-конференції в Білому домі, на якій президент США Дональд Трамп розповідав журналістам про результати зустрічі з Путіним, несподівано згасло світло.

Це сталося після того, як президент США заявив, що згоден з висновками американських спецслужб про втручання Росії у вибори президента США 2016 року, передають Патріоти України.

Трамп сказав, що він "повністю вірить і підтримує американські розвідувальні органи", і на цих словах в приміщенні раптово згасло світло. "Упс, вони вимкнули світло. Це, мабуть, розвідувальні служби", - сказав Трамп.

"Хлопці, все в порядку? Це було дивно, але все в порядку", - додав він після того, як світло знову включився, а потім продовжив свою прес-конференцію за результатами переговорів з президентом Росії Володимиром Путіним.

Опублікував: Олег Устименко

Хто б сумнівався: Конституційний суд РФ схвалив захоплення територій України

неділя, 2 жовтень 2022, 15:43

Конституційний суд Російської Федерації підтримав привласнення окупованих територій України - "ДНР", "ЛНР", Херсонської та Запорізької областей. Вже призначені "вибори" в "парламенти" на 2023 рік. Про це повідомляє російське пропагандистське агентство ...

Жінки та діти перелякані: У Фінляндії втікачів від мобілізації у Росії поселили разом із укранськими біженцями

неділя, 2 жовтень 2022, 15:29

У Фінляндії російських дезертирів почали селити у центри, де проживають українські біженці. Такі випадки зафіксовано вже у кількох фінських містах, українки скаржаться, що бояться за себе та своїх дітей. Реагуючи на ситуацію, українці вже звернулися до...