Хіти тижня. Знакова блондинка фракції БПП у Верховній Раді подалась у команду Гриценка

№ 18 партійного списка «Блоку Петра Порошенка» у парламентських виборах 2014 року Світлана Заліщук стала заступником керівника штабу Гриценка з міжнародних питань

Народна депутатка України Світлана Заліщук призначена заступником керівника Центрального виборчого штабу Анатолія Гриценка з міжнародних питань. Про це сам кандидат у президенти повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, зазначають Патріоти України.

"Наша команда посилюється. Світлана Заліщук - заступник керівника Центрального виборчого штабу з міжнародних питань. Активна життєва позиція, досвід роботи в журналістиці й громадському секторі, активна співпраця із зарубіжними партнерами в міжпарламентському форматі", - пише Гриценко.

Він додав, що разом із Заліщук вже проведені важливі зустрічі й консультації у Давосі. Наразі готуються зустрічі під час Міжнародної конференції з безпеки у Мюнхені.

Заліщук була однією із засновниць журналістського руху "Стоп цензурі!", а також координаторкою руху "Чесно". У 2014 році стала співзасновницею ініціативи "Реанімаційний пакет реформ". З лютого 2015 року є членом міжфракційної парламентської групи "Єврооптимісти".

Нагадаємо, раніше генерал Служби безпеки України Віктор Трепак був призначений заступником керівника Центрального виборчого штабу Анатолія Гриценка з питання безпеки та взаємодії з правоохоронними органами.

Останній цвях у труну СРСР-2: Чому Німеччина і Франція гальмують вступ України до ЄС, - експерт

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:19

"Німецький канцлер Олаф Шольц заявив, що заявка України на приєднання до Європейського союзу не може бути швидко розглянута, незважаючи на масштабне вторгнення Росії. Мовляв, "короткого шляху до ЄС немає", а "процес приєднання - це не питання кількох м...

У Байдена надумали, як урізати доходи Росії від нафти без ембарго ЄС, - NYT

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:10

Поки в ЄС не можуть домовитися про нафтове ембарго, влада США розробляє заходи, які допоможуть скоротити доходи Росії від експорту нафти. Зокрема, пропонуються санкції проти покупців нафти РФ. План опрацьовують в адміністрації президента США Джо Байден...