Хіти тижня. "Зрадник руского міра": Бацька кидає скрепи й прямує до Вселенської церкви, - Невзоров

Відновлення Константинополем Київської митрополії, та ще й з підвищенням до статусу патріархату, відкриває для "гібридного" Мінська масу можливостей. - Адже для Білорусі Мати-церква канонічно у священному Києві, а не ординсько-імперській Московії.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко має намір домагатися незалежності православної церкви Білорусі від Російської православної церкви (РПЦ). Таку думку в ефірі радіостанції "Ехо Москви" висловив російський публіцист Олександр Невзоров, зазначають Патріоти України.

"Очень интересно прозвучали в этом году поздравления Гундяеву (патріарху Кириллу.– ред.). Уже не было теплых объятий и личных встреч. Но грандиозно поиздевался Лукашенко. Я вот не знаю, агрономы Беларуси, они, конечно, могли бы вывести сорт какого-нибудь особо бугристого и волосатого картофеля, называть его Кириллом", - з’єхидничав відомий російський журналіст.

За словами публіциста, він уявляє "хитрую физиономию" Лукашенка, коли він пише в привітанні російського патріарха, що той є взірцем високої моралі.

"Вероятно, в этот момент он с какой-нибудь картофелины обдувал тончайшую пыль или занимался еще каким-нибудь таким интересным делом. По крайней мере, судя по этой ядовитой любезности и упоминанию высокоморальности Гундяева, – его до этого еще никто не обвинял в этом так открыто, вот этого аргумента не приводил никто – я подозреваю, что Лукашенко тоже, что называется, мажет лыжи, по крайней мере, мажет для своей маленькой белорусской церкви, чтобы покинуть лоно РПЦ", - зазначив Невзоров.

Він також висловив думку, що Кирило може позбутися посади в церкві через підкилимну боротьбу. 20 листопада Кирилу виповнилося 72 роки.

Вітаючи главу РПЦ з днем народження, Лукашенко назвав його служіння "примером высокой морали и непрестанного духовного совершенствования". Президент Білорусі також відзначив зусилля Кирила по "укреплению взаимопонимания и согласия в православном мире, утверждению в душе человека христианских ценностей добра, милосердия и справедливости".

Агентів "Хунти" в Барнаулі Путіну замало: ФСБ Росії за звинуваченням у шпигунстві затримала "с поличным" консула України в Петербурзі

субота, 17 квітень 2021, 10:18

Сьогодні, 17 квітня, ФСБ Росії повідомила про затримання на гарячому в Санкт-Петербурзі українського консула Олександра Соснюка. За твердженням «чекістів» Путіна, дипломат отримував від громадянина РФ закриту інформацію з бази МВС, зазначають Патріоти ...

​«Шкурный интерес» переважив «Величие»: Пропагандистка «Первого канала» звинуватила владу РФ у брехні через те, що не змогла повернутись з Туреччини в рідний Мордор

субота, 17 квітень 2021, 10:06

Телеведуча програми «Время» на російському «Первом канале» Катерина Андрєєва звинуватила владу Росії у брехні через те, що не змогла вилетіти з Туреччини нібито в зв'язку з новими карантинними заходами. Про це вона розповіла в своїх Instagram Stories, ...