
Ситуація на передовій Донбасу різко загострилася: внаслідок боїв між російськими найманцями і підрозділами ЗСУ бойовики «ДНР» несуть важкі втрати, дані про які підтверджують окупанти в соціальних мережах, передають Патріоти України.
Стало відомо, що в ході важкого бою під Новоазовськом були вбиті відразу 9 російських найманців. У той же час на іншій ділянці фронту на Світлодарській дузі були вбиті ще 4 російських найманця, ще один потрапив у полон.
Однак ситуація для найманців набагато гірше: з’ясувалося, що протягом січня були вбиті відразу 22 російських найманця з числа тих, чия загибель точно підтверджена. Дані про важкі втрати бойовиків «ДНР» підтверджують очевидці в соціальних мережах.

"На Світлодарці вбиті четверо бійців, один потрапив в полон. Ворог підійшов вночі до позиції і закидав гранатами, той що вижив забрали …", - пишуть у соцмережах в пабліках бойовиків. При цьому прихильники бойовиків заявляють, що російські найманці не вказують загиблих терористів в офіційних зведеннях.

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...