"Хочемо виглядати найстражденнішими": Дипломат розповів, чому Україну не беруть у НАТО

Наші проблеми з сусідами для НАТО не цікаві.

Олександр Поліщук. Фото: Gazeta.ua.

Україна неправильно будує діалог з НАТО. Про це в інтерв'ю сказав військовий дипломат Олександр Поліщук, передають Патріоти України.

"Наприклад, грузини не роблять вступ до НАТО частиною програми політичних сил. Цього потребує нація. Це логічний еволюційний розвиток держави. На їхній території такий же конфлікт, як у нас", - пояснює він.

Наші проблеми з сусідами для НАТО не цікаві, вважає експерт. "У рішенні саміту Альянсу в Брюсселі (відбувся 11-12 липня. - ред.) написано: НАТО планує підвищити можливості швидкого перекидання сил і засобів на різних напрямках. А ми говоримо, що Україна хоче в Альянс, бо має конфлікт із Росією і прагне забезпечити власне майбутнє. Це не цікаво 29 членам НАТО", - говорить Олександр Поліщук.

На його думку, треба припинити переконувати всіх, що ми - найстражденніші. "Якби Україна сказала, що безкоштовно готова надати силам Альянсу свій повітряний простір, аеронавігацію, аеродроми з обладнанням, порти, дороги, транспортні магістралі, залізницю, зробити каталог об'єктів, які можуть використовувати сили НАТО при розгортанні, - тоді нас сприймали б як серйозного партнера. Добре мати аеродроми, які відповідають натовським стандартам, й пункти управління на сході України, куди може сісти військова оперативна група. Ми цього не робимо. Дайте нам зброю, захист, притулок. Діалог між партнерами так не будують", - додає військовий дипломат.

Джерело: Gazeta.ua

Скидають з дронів на позиції ЗСУ: На Донбасі окупанти застосовують хімічні гранати "К-51" (відео)

неділя, 4 грудень 2022, 13:29

Російські окупанти використовують проти українських військових на сході заборонені хлорпікринові гранати "К-51". Про це повідомляє прес-служба Війсково-морських сил ЗСУ у Telegram, передають Патріоти України. "Держава-терорист використовує заборонену х...

"Героїчно загинув": У Мар'їнці ліквідували комбата кубанських козаків (фото)

неділя, 4 грудень 2022, 12:44

Українські воїни ліквідували Михайла Саморукова - командира батальйону кубанських козаків, учасника кількох воєн, офіцера російського спецназу у відставці, інформують Патріоти України. Як зазначає офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", про ліквідацію ок...