"Хочу, чтоб это задало ускоренный темп Донецку и Луганску": Няша Поклонська із Пушиліним висадили в окупованій Макіївці кримські сосни (фото)

Якщо враховувати розруху в окупованих Криму та Донбасі, то невідомо, хто кому може допомогти "пошвидшити темпи покращень".

Поклонська та Пушилін саджали разом сосни. Фото: соцмережі.Сьогодні в Гірницькому районі непідконтрольної Україні Макіївки Донецької області пройшла «урочиста закладка» скверу «Російська весна», присвяченого п'ятиріччю анексії Криму. Про це повідомляють підконтрольні ОРДО ЗМІ, передають Патріоти України.

На заході були присутні ватажок ОРДО Денис Пушилін, а також депутати нелегітимної Держдуми РФ Андрій Козенко і Наталя Поклонська. Пушилін, звертаючись до присутніх, зазначив:

«Вспоминая непростой 2014 год, отмечу, что с нами всегда были добровольцы из России и Крыма. Сегодня мы высаживаем вместе деревья. Пять лет — это не много, но в плане числа событий, эмоций и побед — это большой срок. Уверен, что будем двигаться дальше. Крымская весна — это только начало».

У сквері встановили меморіальний камінь у вигляді окупованого півострова Крим і висадили близько 100 кримських сосен. Поклонська, виступаючи на заході повідомила:

«Перед всеми жителями Донбасса нужно преклонить головы за вашу смелость, веру и правду. Горжусь тем, что я уроженка Луганской области, и тем, что выросла в Крыму. Хочу, чтобы пятилетняя годовщина (воссоединения Крыма с РФ) задала ускоренный темп Донецку и Луганску, чтобы было мирное небо, а вы процветали и не знали горечи и печали».


Вбивство "головного критика" Кадирова: Чеченський блогер може бути живим і перебувати під захистом шведської поліції

субота, 10 грудень 2022, 0:36

Чеченський блогер Тумсо Абдурахманов, про вбивство якого у Швеції повідомлялося 5 грудня, можливо, живий і перебуває під захистом шведської поліції. Про це повідомила пресслужба уряду Чеченської республіки Ічкерія за кордоном у коментарі "Кавказ.Реалії...

Росія розширює і модернізує свій ядерний арсенал - міністр оборони США

субота, 10 грудень 2022, 0:29

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що Москва "розширює і модернізує" свою ядерну зброю. Його коментарі прозвучали в той час, коли президент Росії Володимир Путін продовжує погрожувати всьому світові використанням ядерної зброї. Про це пише Sky New...