"Холодний душ": Дипломат розповів, як Україні завдати потужного удару по РФ

Український дипломат навів переконливі аргументи, чому РФ не може переглянути Конвенцію Монтре.

Російська Федерація вже багато разів заявляла про те, що підніме питання щодо перегляду Конвенції Монтре, однак, як стверджує український дипломат Володимир Огризко, Кремлю це не під силу, як і інші загрозливі заяви на адресу України. «Конвенція Монтре - це відома Конвенція, регулююча проходження кораблів через протоки Босфор і Дарданелли з Чорного в Середземне море. Росія не може переглянути Конвенцію Монтре, тому що це міжнародний документ. Якщо вона і почне переглядати, то їй просто закриють вихід з Чорного моря і все закінчиться. Це просто фантазії », - пояснив український дипломат, повідомляють Патріоти України.

Як стверджує дипломат, Росії не варто вірити ще й тому, що вона весь час намагається змінити факти і перекрутити реальність. Яскравий тому приклад - це заява президента РФ Володимира Путіна про референдум в Криму. «А чому Путін каже спочатку, що ми організували в Криму референдум, а через день виходить відредагований текст, де слово« ми »прибрали? Тому що це Росія », - каже дипломат.

За словами Володимира Огризка, Україна повинна серйозно задуматися про введення санкцій проти РФ. Дипломат підкреслює, що цей удар буде подібний до «холодного душу». І поки російські чиновники і політики не почали сідати на голову українцям, потрібно приймати заходи. «Звичайно, це абсолютно правильно, і я думаю, якщо такі санкції на абсолютно неадекватні дії російських прикордонників будуть введені, це стане холодним душем на голову Москви. Поки ми говоримо, що, мовляв тут нічого страшного немає, до тих пір нам будуть сідати на голову, я чесно такої позиції не розумію », - говорить він.

Опублікував: Тетяна Ісічук

Нардепка від ОПЗЖ вирішила скласти повноваження, натякнувши на поважну причину

середа, 30 листопад 2022, 20:00

Нардепка від ОПЗЖ Юлія Льовочкіна подала заяву про складання депутатських повноважень. Про це в середу, 30 листопада повідомила пресслужба ОПЗЖ в Telegram, передають Патріоти України. За її словами, рішення було прийнято у зв’язку з сімейними обставина...

Путін може оголосити повну мобілізацію в РФ: Тука розповів, чи це зможе радикально змінити ситуацію на фронті

середа, 30 листопад 2022, 20:00

Росія має великий людський ресурс і може скористатися повною мобілізацією як козирем у "спецоперації" проти України. Проте надії Кремля навряд чи виправдаються – сучасні війни виграє не людська маса, а ефективна зброя, передають Патріоти України. Навіт...