Хто бреше і чому? ГПУ прокоментувала інформацію про зв'язок вбитого ювеліра зі справою "діамантових прокурорів"

Генеральна прокуратура категорично заперечує заяви екс-заступника гепрокурора Давида Сакварелідзе та екс-заступника генпрокурора Віталій Касько, що вбитий у вівторок власник ювелірного заводу Сергій Кисельов був причетним до справи "діамантових прокурорів".

Про це в коментарі "Українській правді" повідомив речник Генеральної прокуратури Андрій Лисенко.

"Громадянин Кисельов, якого було вбито у Києві, взагалі не має процесуального статусу у кримінальному провадженні, яке розглядається у суді", - заявив спікер.

"Він не був свідком, потерпілим або заявником, тому заява представника колишнього керівництва ГПУ стосовно статусу загиблого є неправдивою", - розповів Лисенко.

Також він розповів, що справа "діамантових прокурорів" є розгалуженою і Кисельов фігурував у третьому епізоді.

За його словами, перша справа стосується хабарів, друга – спроба віджиму сміттєвого бізнесу, а третя – заяви Кисельова, який повідомив до прокуратури, що впізнав свої втрачені діаманти серед майна Корнійця.

В Україні за добу використовують стільки артилерії, як в Афганістані СРСР за місяць

неділя, 27 листопад 2022, 9:40

Росія й Україна використовують зброю й боєприпаси темпами, небаченими з часів Другої світової війни, союзники шукають способи поповнити запаси для України, наявність зброї може стати вирішальною в нинішній війні, повідомляють Патріоти України з посилан...

Обіцяють "добрі гроші": У Росії вербують на війну проти України студентів із Африки, - ЗМІ

неділя, 27 листопад 2022, 9:29

Студентів із Африки, які навчаються у Росії, вербують до лав приватної військової компанії "Вагнер", щоб відправити на війну проти України. За відмову їм погрожують позбавленням стипендій і підвищенням вартості навчання. Про це розповіли африканські ст...