Хто наступний? Росія готується до нового військового вторгнення, щоб "допомогти" в "забезпеченні безпеки та стабільності"

Голова Верховної Політичної Ради Ємена, приналежний до руху Хуситів офіційно «попросив Путіна допомогти у забезпеченні безпеки і стабільності в країні»: очевидно назріває військовий конфлікт.

Голова Верховної Політичної Ради Ємена, приналежний до радикальногоруху Хуситів Махді Аль-Машат, направив президенту Росії Володимиру Путіну телеграму з «проханням допомогти припинити громадянську війну на території країни», це стало відомо від єменського інформаційного агентства SABA, повідомляють Патріоти України.

Відомо, що Аль-Машат висловив надію на те, що РФ зіграє значну роль у припиненні агресії і зняття блокади з Ємену. За даними агентства, у листі, крім агресії проти Ємену, зачіпається тема нарощування військової потужності Саудівської Аравії. Також він попросив Путіна допомогти у забезпеченні безпеки і стабільності в країні. Раніше повідомлялося, що Рада Безпеки ООН проведе екстрену нараду із-за ситуації в Ємені.

Опублікував: Тетяна Ісічук

Чорногорія оголосила російських дипломатів персонами нон ґрата

четвер, 29 вересень 2022, 22:52

МЗС Чорногорії оголосило персонами нон ґрата шістьох дипломатів посольства Російської Федерації. Про це йдеться в заяві МЗС Чорногорії у твіттері, передають Патріоти України. Як зазначено в повідомленні, 6 дипломатів посольства Російської Федерації, ак...

"Їхній негатив перетворюється на любов до Росії": Дитячий омбудсмен РФ зізналась, що викрадених в Маріуполі дітей "лікують від українськості"

четвер, 29 вересень 2022, 22:43

Уповноважена з прав дитини в країні-агресорі Марія Львова-Бєлова заявила, що викрадені з Маріуполя українські діти мають негатив до РФ, який потім нібито "перетвориться на любов до Росії". Цей процес представниця окупантів назвала "інтеграцією". Про це...