​Кіпіш у Донецьку: "Пошла жесткая зачистка любой оппозиции к Пушилину", - Денис Казанський

Сьогодні у столиці «молодої республіки» купа хвилюючих для колаборантів подій. Центральним з котрих став знаковий «теракт».

Поки всі намагаються розібратись, що там насправді відбуваються, Патріоти України пропонують ознайомитись з думками авторитнтного донецького журналіста, котрий прискіпливо відстежує у вимушеній міграції все що відбувається на малій батьківщині. Далі мовою оригіналу.

«Пошла жесткая зачистка любой оппозиции к Пушилину.

Особенно смешно читать сейчас возмущенные посты сторонников Губарева. Жучковский сокрушается, что устроили Северную Корею в Донецке. А чего сокрушаться? Ведь ровно этого с самого начала и хотели. Когда четыре года убивали и пытали людей в подвалах, в том и числе и своих соратников, дурачков, которые поверили в Новороссию - это что было? Когда избивали дубьем, резали ножами в мирном городе сторонников Украины, это что было? Разве не Северная Корея? Почему-то все любители сталинщины и черносотенства всегда убеждены, что репрессировать, бить и сажать в тюрьмы будут кого-то другого, а не их. Но нет. В тоталитарных образованиях все одинаково бесправны. Сегодня ты лидер, а завтра враг народа. Вот и с Пашей так.

Что хотели, то и получили. Русский мир - он такой. Ну ничего, главное - не Европа.»

Так починався Слов’янськ

четвер, 9 квітень 2020, 8:50

“Російська весна” на кінець першої декади квітня 2014 року мала всі ознаки того, що невдовзі припиниться як явище. Депутати обласних рад не підтримали вимог, які надиктувовалися радниками із Кремля, у жодній з областей України. Вимоги мали включати нев...

Хіти тижня. Криза робить Москву поступливою: Три екс-посли США написали Трампу відкритий лист про війну на Донбасі

четвер, 9 квітень 2020, 6:00

У розпал шкоди для охорони здоров'я і глобальної економіки пандемія COVID-19 може надати несподівану можливість дозволити війну на Донбасі і протистояти нападкам президента Росії Володимира Путіна на на міжнародні норми поведінки. Про це йдеться в спіл...