​Кіпіш у Донецьку: "Пошла жесткая зачистка любой оппозиции к Пушилину", - Денис Казанський

Сьогодні у столиці «молодої республіки» купа хвилюючих для колаборантів подій. Центральним з котрих став знаковий «теракт».

Поки всі намагаються розібратись, що там насправді відбуваються, Патріоти України пропонують ознайомитись з думками авторитнтного донецького журналіста, котрий прискіпливо відстежує у вимушеній міграції все що відбувається на малій батьківщині. Далі мовою оригіналу.

«Пошла жесткая зачистка любой оппозиции к Пушилину.

Особенно смешно читать сейчас возмущенные посты сторонников Губарева. Жучковский сокрушается, что устроили Северную Корею в Донецке. А чего сокрушаться? Ведь ровно этого с самого начала и хотели. Когда четыре года убивали и пытали людей в подвалах, в том и числе и своих соратников, дурачков, которые поверили в Новороссию - это что было? Когда избивали дубьем, резали ножами в мирном городе сторонников Украины, это что было? Разве не Северная Корея? Почему-то все любители сталинщины и черносотенства всегда убеждены, что репрессировать, бить и сажать в тюрьмы будут кого-то другого, а не их. Но нет. В тоталитарных образованиях все одинаково бесправны. Сегодня ты лидер, а завтра враг народа. Вот и с Пашей так.

Что хотели, то и получили. Русский мир - он такой. Ну ничего, главное - не Европа.»

Після резонансу в ЗМІ: Російському пропагандисту заборонили в'їзд до України

вівторок, 20 жовтень 2020, 23:51

Борис Корчевніков відвідував Крим після окупації в 2014 році. Ведучому пропагандистського телеканалу Росія-1 Борису Корчевнікову заборонили в'їзд до України на три роки. Про це заявив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко, передають Патріоти Украї...

Червоне та чорне: Кейт Міддлтон знову вразила елегантним луком (фото, відео)

вівторок, 20 жовтень 2020, 22:35

Кейт Міддлтон, яка раніше назвала переможця конкурсу на звання кращого фотографа дикої природи, відвідала разом зі своїм чоловіком принцом Вільямом фотовиставку на лондонському вокзалі Ватерлоо. Як повідомляє видання Daily Mail, на ній були представлен...