Кличко звільнив заступника голови райдержадміністрації за п'яну ДТП (відео)

Чиновника звільнили за п'яну ДТП через кілька годин

Заступник голови Голосіївської райдержадміністрації Ткаченко в нетверезому стані в'їхав в автомобіль на Південному мості, травмувавши співробітницю поліції, нагадують Патріоти України.

Міський голова Києва Віталій Кличко звільнив заступника голови Голосіївської райдержадміністрації столиці Юрія Ткаченка, який в стані алкогольного сп'яніння влаштував ДТП, в якій постраждала поліцейська. Про це повідомляє сайт міського голови.

"Такі держслужбовці, ще й на керівних посадах, працювати не повинні і не будуть! Тут ніяких інших думок немає. Тому Ткаченко звільнений ще до того, як встиг протверезіти", - заявив Кличко.

Мер зазначив, що людина, яка сідає нетверезою за кермо, - вже злочинець, тому що створює загрозу здоров'ю і життю інших людей.

У документі йдеться про те, що чиновник звільнений відповідно до статті 10 Закону України Про місцеві державні адміністрації та враховуючи скоєну 7 лютого 2019 року резонансну ДТП в стані алкогольного сп'яніння.

Концерт Кобзона зібрав аншлаг, у росіян також висока утилізація автотранспорту та артилерії: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 15 січня

четвер, 15 січень 2026, 6:52

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 15.01.26 орієнтовно склали:

"Протокол безпеки": У МІ6 пояснили, як відрізнити "фальшивого" диктатора від справжнього Путіна

четвер, 15 січень 2026, 6:24

Російський диктатор Володимир Путін, за оцінками західних експертів, регулярно використовує двійників під час публічних заходів, щоб знизити ризики замаху на тлі війни проти України, передають Патріоти України з посиланням на публікацію видання The Sun...