Коломойський розповів, проти кого грає на виборах в Україні

Олігарх заперечує, що фінансує Володимира Зеленського чи Юлію Тимошенко.

Ігор Коломойський. Фото: Рейтерс.

Олігарх Ігор Коломойський заявив, що хоче поразки Петра Порошенка на виборах президента, і симпатизує його основним конкурентам - Володимиру Зеленському та Юлії Тимошенко. Про це він розповів в бесіді з кореспондентом ВВС Джоном Фішером кілька тижнів тому в Ізраїлі, передають Патріоти України.

"Я не хочу, щоб він (Порошенко - ред.) отримав ще один термін. Я вважаю, що перший термін - це 5 років розчарувань через його правління", - заявив бізнесмен.

За його словами Порошенко відповідальний за всі проблеми країни - "війну, розруху, падіння ВВП, еміграцію з України та зменшення кількості населення". Зазначається, що Коломойський намагався однозначно не висловлювати підтримку жодному із кандидатів, але найбільш теплі відгуки були відносно Зеленського і Тимошенко.

"Я вважаю, хоч вона (Тимошенко - ред.) і не належить до молодого покоління політиків, але це людина, яка, як кажуть, пройшла і Крим, і Рим, злети і падіння... Вона однозначно буде краще, але потрібно давати дорогу молодим", - заявив Коломойський на запитання, чи буде Тимошенко хорошим президентом.

У свою чергу Зеленського він вважає символом зміни поколінь: "Як закінчується зима і приходить весна. Хочеться жити в країні, якою керують молоді і симпатичні люди".

При цьому Коломойський заперечує, що фінансує обох конкурентів Порошенка. "Фінансову підтримку можете відразу відкидати. Навіть якби я хотів фінансово підтримати, то не зміг би, тому що обмежений через заморозку активів Високим судом Лондона", - сказав бізнесмен.

Олігарх також спростував, що Зеленський - його креатура. "У нас із Зеленським є контрактні відносини: між телеканалом, де я є акціонером, і його продакшн-студією. Я вважаю, що телевізійна група "1+1" дуже зацікавлена в контракті з "Кварталом" Зеленського, де він фронтмен. Це - всі наші відносини. У нас немає спільного бізнесу", - сказав Коломойський.

Джерело: Апостроф

Резонанс тижня. Бойовики розстріляли людей на ринку, багато загиблих

субота, 15 серпень 2020, 18:30

Після розстрілу мирних мешканців озброєні люди просто втекли з ринку, а, можливо, і з села. На сході африканської країни Буркіна-Фасо 7 серпня група озброєних бойовиків напала на ринок великої рогатої худоби. Бойовики просто розстріляли натовп, внаслід...

"Путін або хтось у Кремлі зацікавлений": Російський журналіст розповів, як почнеться Третя світова війна

субота, 15 серпень 2020, 17:23

Невзоров прокоментував недавні події, пов'язані з російськими вкидами і вибухом в Бейруті. Володимир Путін чи хтось в Кремлі зацікавлений в глобальному конфлікті, щоб пропаганда РФ працювала. Про цю інформацію повідомив російський журналіст Олександр Н...