Коломойський розповів, проти кого грає на виборах в Україні

Олігарх заперечує, що фінансує Володимира Зеленського чи Юлію Тимошенко.

Ігор Коломойський. Фото: Рейтерс.

Олігарх Ігор Коломойський заявив, що хоче поразки Петра Порошенка на виборах президента, і симпатизує його основним конкурентам - Володимиру Зеленському та Юлії Тимошенко. Про це він розповів в бесіді з кореспондентом ВВС Джоном Фішером кілька тижнів тому в Ізраїлі, передають Патріоти України.

"Я не хочу, щоб він (Порошенко - ред.) отримав ще один термін. Я вважаю, що перший термін - це 5 років розчарувань через його правління", - заявив бізнесмен.

За його словами Порошенко відповідальний за всі проблеми країни - "війну, розруху, падіння ВВП, еміграцію з України та зменшення кількості населення". Зазначається, що Коломойський намагався однозначно не висловлювати підтримку жодному із кандидатів, але найбільш теплі відгуки були відносно Зеленського і Тимошенко.

"Я вважаю, хоч вона (Тимошенко - ред.) і не належить до молодого покоління політиків, але це людина, яка, як кажуть, пройшла і Крим, і Рим, злети і падіння... Вона однозначно буде краще, але потрібно давати дорогу молодим", - заявив Коломойський на запитання, чи буде Тимошенко хорошим президентом.

У свою чергу Зеленського він вважає символом зміни поколінь: "Як закінчується зима і приходить весна. Хочеться жити в країні, якою керують молоді і симпатичні люди".

При цьому Коломойський заперечує, що фінансує обох конкурентів Порошенка. "Фінансову підтримку можете відразу відкидати. Навіть якби я хотів фінансово підтримати, то не зміг би, тому що обмежений через заморозку активів Високим судом Лондона", - сказав бізнесмен.

Олігарх також спростував, що Зеленський - його креатура. "У нас із Зеленським є контрактні відносини: між телеканалом, де я є акціонером, і його продакшн-студією. Я вважаю, що телевізійна група "1+1" дуже зацікавлена в контракті з "Кварталом" Зеленського, де він фронтмен. Це - всі наші відносини. У нас немає спільного бізнесу", - сказав Коломойський.

Джерело: Апостроф

Вбивство "головного критика" Кадирова: Чеченський блогер може бути живим і перебувати під захистом шведської поліції

субота, 10 грудень 2022, 0:36

Чеченський блогер Тумсо Абдурахманов, про вбивство якого у Швеції повідомлялося 5 грудня, можливо, живий і перебуває під захистом шведської поліції. Про це повідомила пресслужба уряду Чеченської республіки Ічкерія за кордоном у коментарі "Кавказ.Реалії...

Росія розширює і модернізує свій ядерний арсенал - міністр оборони США

субота, 10 грудень 2022, 0:29

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що Москва "розширює і модернізує" свою ядерну зброю. Його коментарі прозвучали в той час, коли президент Росії Володимир Путін продовжує погрожувати всьому світові використанням ядерної зброї. Про це пише Sky New...