Коломойський відповів на заяву Саакашвілі щодо націоналізації "ПриватБанку"

За словами Коломойського, якщо Саакашвілі вважає, що в сучасному світі можна запросто кудись вивести мільярди і про це ніхто не дізнається, значить, він спустився до нас не з Грузії, а з космосу.

Ігор Коломойський. Фото:http://m.day.kyiv.ua/

Контролюючий "ПриватБанк" бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що не знає про плани Банкової націоналізувати цю фінансову установу, як стверджував після відходу у відставку колишній глава Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі. Про це Коломойський розповів в інтерв'ю LB.ua, повідомляють Патріоти України.

"Що до сказаного Саакашвілі - маячня божевільного", - прокоментував підприємець.

В інтерв'ю телепрограмі "Лівий берег" Саакашвілі стверджував, що "ПриватБанк" знаходиться під загрозою банкрутства.

"Коломойський став викачувати з нього гроші, виводити їх в швейцарські та інші офшори. Сьогодні вклади реально не забезпечені грошима. У зв'язку з цим МВФ підписав з урядом України секретну угоду, згідно з яким в бюджеті передбачено 7,6% ВВП на те, щоб забрати цей банк і врятувати вкладників. Інакше він розвалиться і лопне", - заявляв політик.

Коломойський вважає це твердження "брехнею".

"Щодо таємної угоди з МВФ я нічого не знаю - на те вона і таємна. Втім, при сучасних рівнях "секретності" в нашій країні всім все стає відомо досить швидко", - заявив бізнесмен.

"Якщо цей космонавт вважає, що в сучасному світі можна запросто кудись вивести мільярди і про це ніхто не дізнається, значить, він спустився до нас не з Грузії, а з космосу. Ось з такими знаннями, з таким розумінням життя він півтора року керував Одесою. Докерувалися", - додав Коломойський.

Мадяр продовжує політику Орбана: Угорщина знову блокує вступ України до ЄС, кинувши виклик решті держав євроспільноти

середа, 24 червень 2026, 6:33

Угорщина стала єдиною з 27 країною Євросоюзу, яка заблокувала важливий процедурний крок для подальшого просування заявок України й Молдови на членство у блоці. У вівторок, 23 червня 2026 року, у Брюсселі уряд Угорщини відклав погодження спільного європ...

На краю прірви? Російські пропагандисти почали моделювати втрату Криму

середа, 24 червень 2026, 6:24

У російському інформаційному просторі почали з'являтися сценарії можливої ізоляції окупованого Криму. Один із воєнних блогерів, якого пов'язують із Міністерством оборони РФ, опублікував схему під назвою «Кримський міст як кінцева мета блокади Криму». П...