Коли допінг-Москва засподівалася, що то дно, знизу постукали: Друг України може стати президентом WADA

Вітольд Банька - досвідчений професіонал, який зробив багато реформ в сфері боротьби з допінгом в Польщі і на світовому рівні.
Вітольд Банька. Фото: Eurabota.ua.

В середу, 30 січня, у Страсбурзі (Французька Республіка) під час позачергового засідання Спеціального Європейського комітету з питань Всесвітнього антидопінгового агентства (САНАМА) було обрано єдиного кандидата від Європи на посаду президента Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA). Про це повідомив голова Міністерства молоді і спорту України Ігор Жданов, передають Патріоти України.

За його словами, з 49 членів Ради Європи і членів CAHAMA, 28 проголосували на підтримку Вітольда Баньки, який є міністром спорту і туризму Польщі, а також членом WADA. "Вітольд Банька - досвідчений професіонал, який зробив багато реформ в сфері боротьби з допінгом в Польщі і на світовому рівні. Він є другом України", - повідомив Жданов.

Він додав, що в подальшому за посаду президента WADA Баньку доведеться поборотися із представниками Азії, Африки та Америки, які теж виставлять своїх єдиних кандидатів. "Але сподіваюсь, що він переможе і боротьба з допінгом отримає новий імпульс у своєму розвитку", - зазначив Жданов.

Також, за словами міністра, Банька запевнив, що в разі його обрання всі країни будуть рівні перед антидопінговим законодавством. "Не буде країн, яким зроблять преференції. Усі будуть рівні у відповідальності за порушення антидопінгових правил", - навів слова поляка міністр.

"Битися доводиться з армією, яка проводить вже четверту хвилю мобілізації": У Росії заявили про "драматичне становище" своїх військових в Україні

четвер, 11 серпень 2022, 0:26

Російська армія в Україні може опинитися в "дуже драматичному становищі до кінця літа". Про це заявив член дорадчої ради Міноборони Росії, глава Центру аналізу стратегій і технологій Руслан Пухов, повідомляють Патріоти України із посиланням на Focus. З...

"Звільнити" українців не вийшло: ЗСУ "денацифікували" 24-річного окупанта з Твері (фото)

середа, 10 серпень 2022, 23:54

Збройні сили України ліквідували ще одного російського окупанта. Щоб "звільняти" українців старший лейтенант Іван Критський пройшов шлях у 1,5 тисячі кілометрів – з Твері. Про "денацифікацію" загарбника повідомив на своєму каналі в Telegram офіцер ЗСУ ...