Коли розпочнеться військове вторгнення ЗСР у зв'язку з наданням автокефалії для України, - російські ЗМІ

Битва за храми може стати тією "останньою краплею", що переважить усі сумніви Москви

Військове вторгнення Росії в Україну в зв'язку з наданням автокефалії для України можливе в тому випадку, якщо набудуть масового характеру "битви за храми", особливо за символічно важливі - Києво-Печерську та Почаївську лаври. В цьому переконує ліберальна Новая газета, зазначають Патріоти України.

За прогнозами видання, різкого переходу монастирів і парафій Московського патріархату в "канонічну" автокефалію на перших порах не буде, але з часом цей процес стане досить стійким і планомірним.

Уточнюється, що нібито потрібно кілька місяців, щоб вляглися пристрасті, що кипіли напередодні собору, і надання Томосу про автокефалію, щоб, врешті-решт, пройшли президентські вибори (призначені на березень 2019 року), і проект автокефалії очистився від політичного пилу.

Російські військові розпалювали багаття грошима українців із розстріляного авто: У мережі оприлюднили відеодоказ

четвер, 9 лютий 2023, 10:50

Окупанти систематично скоюють сотні воєнних злочинів на території України. Загарбники вкотре показали своє "справжнє обличчя" - російські солдати розпалювали багаття українськими гривнями. Гроші окупанти дістали з автомобілів українців, які були попере...

"Вирізали нирку і відправили на фронт": Окупант розповів про "лікування" важкопоранених в "ДНР". Перехоплення

четвер, 9 лютий 2023, 10:30

Росії не вистарчає "гарматного м'яса", яке швидкими темпами закінчується в Україні. Тому солдатів відправляють назад на фронт навіть після важких операцій з видалення органів. Про одну з таких історій розповів російський окупант в телефонній розмові зі...