Коли розпочнеться військове вторгнення ЗСР у зв'язку з наданням автокефалії для України, - російські ЗМІ

Битва за храми може стати тією "останньою краплею", що переважить усі сумніви Москви

Військове вторгнення Росії в Україну в зв'язку з наданням автокефалії для України можливе в тому випадку, якщо набудуть масового характеру "битви за храми", особливо за символічно важливі - Києво-Печерську та Почаївську лаври. В цьому переконує ліберальна Новая газета, зазначають Патріоти України.

За прогнозами видання, різкого переходу монастирів і парафій Московського патріархату в "канонічну" автокефалію на перших порах не буде, але з часом цей процес стане досить стійким і планомірним.

Уточнюється, що нібито потрібно кілька місяців, щоб вляглися пристрасті, що кипіли напередодні собору, і надання Томосу про автокефалію, щоб, врешті-решт, пройшли президентські вибори (призначені на березень 2019 року), і проект автокефалії очистився від політичного пилу.

Хіти тижня. "Шахтеры Донбасса": У мережі показали чеченських бойовиків Кадирова на сході України (фото)

неділя, 8 грудень 2019, 22:30

Батальйон "Смерть" брав участь в боях за Іловайськ і в штурмі Донецького аеропорту. У мережі показали кадри бойовиків угруповання "Смерть", які орудували на Донбасі в 2014 році. Воно було укомплектоване повністю чеченськими найманцями, які запевняли, щ...

"Побачити Париж і... ": Пристайко розповів про плани Зеленського щодо "нормандського саміту"

неділя, 8 грудень 2019, 22:25

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко наголосив, що мета президента Володимира Зеленського на "нормандському саміті" - це мир, безпека і розвиток в єдиній, демократичній країні, зазначають Патріоти України. . Голова МЗС також підкреслив, що під ча...