​Колишній бойовик з батальйону Плотницького розповів про поставки військової техніки з Росії на Донбас (фото, відео)

Громадянин Білорусі та екс-бойовик «ЛНР» зізнався, що переправляв з Росії бойову техніку на Схід України.

Громадянин Білорусі Костянтин Фофанов, який воював в рядах бойовиків ЛНР на Донбасі, розповів, що особисто переганяв з Росії на окуповану територію України військову техніку. Про це йшлося під час його інтерв'ю журналістам, повідомляють Патріоти України.

Приїхавши на Донбас Фофанов потрапив до батальйону бойовиків "Зоря", яким на той час керував майбутній ватажок угруповання ЛНР Ігор Плотницький. Першим завданням для 60-річного білоруса стало переправлення бронетранспортера з селища Світанок Ростовської області. "Так. Дуже древній "танк" такий. Ми перевірили все, ніби все нормально. І ось на платформу, до кордону, там вже переїхали. Переїхали, я ось на цій машині служив", - розповів він, додавши, що кордон перетинав на МТ-ЛБ. Саме ця бойова машина відображена на знімках найманця в його телефоні і в базі "Миротворець". При цьому сам Фофанов запевняє, що на Донбасі займався радіоелектронною боротьбою, і людей не вбивав.

Опублікував: Тетяна Ісічук

"Украина вступает в очередной очень опасный период - генерирование Кремлем фейковых планов, моделей или формул по Донбассу будет носить безостановочный характер", - "ІС"

понеділок, 23 вересень 2019, 8:24

"На этой неделе российские средства массовой дезинформации слили в сеть якобы согласованный текст "формулы Штайнмайера2, который Украина отказалась подписывать на мирных переговорах в Минске", - пише "Інформаційний спротив", передають Патріоти України...

"Истерика за поребриком, или Что показали ОРДЛО-стоны вокруг "формулы Штайнмайера", - експерт

понеділок, 23 вересень 2019, 6:29

"Реакция украинских патриотов на "нормандский сговор" - ничто по сравнению с приступом тотальной зрады, охватившим российские оккупационные администрации как в Донецке, так и в Луганске", - пише у своєму блозі Олег Поліщук, передають Патріоти України, ...