Комос як поле битви: У США назвали терміни, коли створять нові війська

США планують створити космічні війська до 2020 року. Про це на конференції 23 жовтня заявив віце-президент Майк Пенс, який очолює Національну космічну раду, повідомляють Патріоти України.

"На першому етапі [космічні війська] не виглядатимуть як інші, вже діючі, види Збройних сил. Наразі йдеться про консолідацію [ресурсів] ,а в майбутньому Конгрес і президентські адміністрації зможуть розширювати і розвивати космічні війська", - сказав Пенс.

За його інформацією, незабаром президент Дональд Трамп попросить Конгрес об'єднати в одну команду військових і цивільних експертів, що відповідають за безпеку в космосі. Об'єднане космічне командування буде формуватися за зразком нинішнього командування військ спеціального призначення.

"Космос - точно таке ж потенційне поле битви, як суша, небо і море. І Америка буде домінувати там точно так само, як зараз ми домінуємо тут, на Землі", - додав Пенс.

Хіти тижня. "Больше крови!": Кремлівський пропаганд*н запропонував завалити Одесу трупами (відео)

четвер, 14 листопад 2019, 1:00

Дивує, що деякі громадяни України продовжують симпатизувати росіянам, які мріють про море крові на вулицях українських міст. Про це у своєму блозі розповідає журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "В Одессе на ...

Хіти тижня. "Трупів точно буде більше": Експерт пояснив, чим обернеться нова військова ініціатива Росії

четвер, 14 листопад 2019, 0:35

"Госдума РФ одобрила в первом чтении закон, позволяющий посылать срочников и резервистов за пределы России, переведя их на контракт "до прекращения обстоятельств, вызвавших необходимость его заключения", - пише у своєму блозі Максим Михайленко, передаю...