Коньяк за 11 тис. грн: Мережу шокували ціни в ресторані депутатського готелю

Сніданок у готелі обійдеться щонайменше у 200 грн.

Ілюстрація: gastronom.ru

Державний готель "Київ" на 500 тис. грн закупив елітного алкоголю та екзотичних фруктів, щоб годувати народних депутатів, які тут проживають. Про це йдеться у розслідування програми "Гроші", повідомляють Патріоти України.

Так, сніданок у депутатському готелі коштуватиме мінімум 200 гривень. Це найпростіше меню: млинці з сиром та зі сметаною і чашка кави.

А обід коштуватиме вдвічі дорожче. Якщо скласти меню з найдешевших перших страв - м'яса, гарнір і салат, то такий обід коштуватиме мінімум 400 гривень.

А якщо вирішили випити ще й по чарці, то доведеться викласти кругленьку суму. Пляшка популярного коньяку коштуватиме в депутатської готелі майже 11 тисяч гривень. Це вдвічі дорожче, ніж у звичайних магазинах, а в закупці пляшка коньяку коштувала готелю в 5 разів дешевше.

Хіти тижня. "Залісся, де київські князі необачно заснували Москву": Порошенко дотепно потролив прихильників "русского мира"

понеділок, 23 квітень 2018, 23:57

Дотепна "нова назва" РФ пролунала під час промови, коли президент переконував депутатів проголосувати за постанову про звернення до Вселенського патріарха про створення помісної автокефальної православної церкви в Україні. Президент України Петро Порош...

Хіти тижня. Це її погубить: "Москва зробила катастрофічну помилку з Кримом", - Радзіховський

понеділок, 23 квітень 2018, 23:05

За словами політолога, у Кремля немає фізичних або ще якихось ресурсів, щоб займатися проблемами інших країн, зокрема конфліктами в Придністров'ї, Південній Осетії, Нагірному Карабасі. Росія, анексувавши Крим, зробила катастрофічну та непоправну помилк...