Корупція на сотні мільйонів: НАБУ затримало екс-директора Адміністрації морських портів

Розслідування було розпочато через договори від 2015 року із компанією "Техморгідрострой" на виконання робіт із днопоглиблення в Бердянському і Маріупольському портах.

Ілюстрація: informator.news

Національне антикорупційне бюро під час обшуків в Одесі затримало колишнього директора Адміністрації морських портів України, якого в 2016 вже відпускали під заставу. Про це пише "Думская" з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах, повідомляють Патріоти України.

"Серед осіб, затриманих сьогодні… - колишній директор Адміністрації морських портів України Андрій Амелін і його заступники", - йдеться в повідомленні.

Журналісти звернулись за коментарем до НАБУ, але відповідь поки не отримала. В Адміністрації морських портів на прохання УП прокоментувати інформацію відповіли, що ані підтвердити, ані спростувати її не можуть.

Водночас, АМПУ опублікувала на своєму сайті повідомлення про співпрацю з НАБУ з питань розслідування зловживань в 2015-2016 роках. У повідомленні йдеться, що в проведенні слідчих дій, в рамках яких НАБУ проводить обшуки, фігурують посадові особи, "пов’язані з попереднім керівництвом ДП "АМПУ".

Зазначається також, що йдеться про кримінальне провадження за фактом привласнення в 2015 році коштів посадовими особами ТОВ "Техморгідрострой" за попередньою змовою з посадовими особами АМПУ. Дозвіл на проведення обшуків НАБУ отримало від слідчого судді Солом'янського райсуду Києва.

За інформацією видання "Думская", йдеться про справу щодо договорів від 2015 року із компанією "Техморгідрострой" на виконання робіт із днопоглиблення в Бердянському і Маріупольському портах. Договори тоді викликали сумніви в правоохоронці щодо прозорості конкурсів.

У липні 2016 році Андрію Амеліну повідомили про підозру у привласненні 3,5 млн гривень державних коштів. У серпні 2016 Шевченківський районний суд Києва не заарештував підозрюваного і відпустив його під заставу в розмірі 1,4 млн грн.

Хіти тижня. "Министр обороны Таран обязал штрафовать и лишать премий военнослужащих за ведение ответного огня по российским оккупантам", - Бутусов

неділя, 20 вересень 2020, 9:00

Наказ суперечить Конституції України, законодавству, які вимагають захищати країну від агресора. "Минобороны приказало штрафовать солдат ВСУ за ответный огонь по российским войскам и штрафовать командиров за "неоправданные боевые потери", а сама защита...

Подарунки бувають різні: Трампу поштою надіслали пакунок з отрутою

неділя, 20 вересень 2020, 8:39

Президенту Сполучених Штатів Дональду Трампу цього тижня надіслали пакунок з отруйною речовиною - рицином. Однак пакунок не дійшов до адресата, його перехопили правоохоронці. Про це повідомляє американський телеканал CNN з посиланням на джерела в право...