Корупція на сотні мільйонів: НАБУ затримало екс-директора Адміністрації морських портів

Розслідування було розпочато через договори від 2015 року із компанією "Техморгідрострой" на виконання робіт із днопоглиблення в Бердянському і Маріупольському портах.

Ілюстрація: informator.news

Національне антикорупційне бюро під час обшуків в Одесі затримало колишнього директора Адміністрації морських портів України, якого в 2016 вже відпускали під заставу. Про це пише "Думская" з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах, повідомляють Патріоти України.

"Серед осіб, затриманих сьогодні… - колишній директор Адміністрації морських портів України Андрій Амелін і його заступники", - йдеться в повідомленні.

Журналісти звернулись за коментарем до НАБУ, але відповідь поки не отримала. В Адміністрації морських портів на прохання УП прокоментувати інформацію відповіли, що ані підтвердити, ані спростувати її не можуть.

Водночас, АМПУ опублікувала на своєму сайті повідомлення про співпрацю з НАБУ з питань розслідування зловживань в 2015-2016 роках. У повідомленні йдеться, що в проведенні слідчих дій, в рамках яких НАБУ проводить обшуки, фігурують посадові особи, "пов’язані з попереднім керівництвом ДП "АМПУ".

Зазначається також, що йдеться про кримінальне провадження за фактом привласнення в 2015 році коштів посадовими особами ТОВ "Техморгідрострой" за попередньою змовою з посадовими особами АМПУ. Дозвіл на проведення обшуків НАБУ отримало від слідчого судді Солом'янського райсуду Києва.

За інформацією видання "Думская", йдеться про справу щодо договорів від 2015 року із компанією "Техморгідрострой" на виконання робіт із днопоглиблення в Бердянському і Маріупольському портах. Договори тоді викликали сумніви в правоохоронці щодо прозорості конкурсів.

У липні 2016 році Андрію Амеліну повідомили про підозру у привласненні 3,5 млн гривень державних коштів. У серпні 2016 Шевченківський районний суд Києва не заарештував підозрюваного і відпустив його під заставу в розмірі 1,4 млн грн.

Після 2024 року: У Finanical Times перерахували сценарії збереження влади Путіна

понеділок, 20 січень 2020, 7:44

Президент Росії Володимир Путін може скористатися кількома сценаріями для збереження своєї влади після 2024 року. Про це написало видання Financial Times, передають Патріоти України. Згідно з одним із сценаріїв, президент РФ може знову обійняти посаду ...

"У победы много отцов. Победа Зеленского полностью переформатировала архитектуру власти. Но кресел всегда меньше, чем претендентов", - Казарін про новий поділ влади

понеділок, 20 січень 2020, 7:25

"У победы много отцов. Победа Зеленского полностью переформатировала архитектуру власти. Но кресел всегда меньше, чем претендентов. А центров влияния в президентском окружении всегда больше, чем один", - пише у своєму блозі Павло Казарін, передають Пат...