Ковдрою прикрився? Насіров прийшов працювати головою ДФС попри відсутність рішення Кабміну

Колишній голова ДФС Роман Насіров повернувся на роботу, хоча Кабмін таке рішення не ухвалив. Про це розказало джерело в секретаріаті Кабміну, повідомляють Патріоти України.

Повідомляється, що у рішенні суду від 11 грудня йдеться про його негайне поновлення на посаді, однак такого рішення з боку уряду немає.

"У рішенні суду йдеться про негайне його поновлення на посаді. Повинно було бути відповідне рішення Кабміну. Його немає. Уряд жодного рішення не ухвалював, Насіров захопив будівлю державної установи", - повідомило джерело у секретаріаті Кабміну. "Ми дізналися сьогодні о 15 годині, що Насіров зайшов до свого колишнього кабінету", - додало джерело.

Джерело: УНІАН

"Знищили три крилаті ракети росіян і два "Сонцепеки": Повітряні сили України відзвітували про успіхи за день

неділя, 22 травень 2022, 0:33

Ударна авіація Повітряних сил 21 травня вкотре успішно відпрацювала по ворожих цілях. Вдалося збити ще три ворожі крилаті ракети. Про це йдеться у зведенні командування Повітряних сил ЗСУ, передають Патріоти України. Наші бійці також знищили щонайменше...

"Тут мають жити біженці": Анархісти захопили віллу "друга Путіна" в Австрії (фото)

неділя, 22 травень 2022, 0:24

Як повідомляє Salzburger Nachrichten, будинок зайняли люди, які називають себе членами союзу вільних анархістських організацій. Активісти засудили війну в Україні та закликали експропріювати власність Шувалова: "Ми вимагаємо, щоб будинок був перетворен...