Кремль готується: Піонтковський оцінив загрозу великої війни Путіна в Україні

Кремль використовує війну на Донбасі "як засіб тиску", щоб домогтися певних поступок від Заходу. Але, з іншого, усвідомлює, що Росія "виявилася в якійсь пастці".

Фото: inforesist.org

Велика континентальна війна Росії на території України прискорить падіння і можливий розпад російської держави, проте, Кремль може готуватися до неї. Про це розповів російський опозиціонер і журналіст, який перебуває в політичній еміграції в США, Андрій Піонтковський, повідомляють Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

Коментуючи слова секретаря Ради національної безпеки і оборони України про ознаки підготовки Росії до "масштабних провокацій і наступальних дій", він зауважив: "Така війна тільки прискорить падіння і можливий розпад російської держави. Але інформації про те, що такі приготування ведуться, я цілком довіряю, тим більше що вона збігається з інформацією західних держав".

На думку Піонтковського, з одного боку, Кремль використовує війну на Донбасі "як засіб тиску", щоб домогтися певних поступок від Заходу. Але, з іншого, усвідомлює, що Росія "виявилася в якійсь пастці"

При цьому є два шляхи виходу із ситуації: військова ескалація або "гібридна капітуляція". Остання може бути пов'язана, зокрема, з розміщенням миротворчих сил ООН на всій окупованій території сходу України, "аж до російського кордону", - уточнив Піонтковський.

"Путін в більш-менш нормальній обстановці пішов би на цей варіант. Тиск в цю сторону, звісно, є. Але для Путіна особисто це в будь-якому випадку сприймалося б як політична поразка і послаблювало б його внутрішні позиції всередині правлячого угруповання", - констатував він.

Таким чином, "холодний розум штовхає його до гібридної капітуляції, а всі його порочні пристрасті штовхають його до військової ескалації", - резюмував опозиціонер.

Балтійський флот РФ вже не здатен проводити масштабні десантні операції, - аналітики

середа, 27 вересень 2023, 7:58

Балтійський флот Росії більше не здатен проводити масштабні десантні операції через свої втрати на війні в Україні. Такого висновку дійшли експерти авторитетного розвідувально-аналітичного центру Rochan Consulting, передають Патріоти України. У своєму ...

У Бахмуті російські військові розвісили "антидронові" сітки: Чому вони не працюють (відео)

середа, 27 вересень 2023, 7:50

Російські окупанти зазнають серйозних втрат на Бахмутському напрямку через успішний контрнаступ Збройних сил України. Тому загарбники роблять спроби зупинити атаки ЗСУ різними способами, передають Патріоти України. Так, армія РФ почала використовувати ...