Кремль спіймав великого облизня зі своїм "металобрухтом": В Єгипті трапилось чергове фіаско для "суперзброї" Путіна

Причому з таким формулюванням, що Москва просто кипить від приниження та ярості.

Каїр уклав угоду з США про купівлю вертольотів AH-64 Apache, 24 двигунів 1700-GE-701D, запасних частин та іншого обладнання на загальну суму один мільярд доларів, пославшись на технічну непридатність російських аналогів, повідомляють Патріоти України з посиланням на російську lenta.ru.

"У нових Ka-52 є технічні проблеми з двигунами, авіоникою, навігаційними системами і системами нічного бачення. В умовах жаркого клімату двигун Ка-52 значно втрачає свою потужність в різних режимах польоту. Крім того, авіоніка і навігаційні системи видають недостовірні дані, що може спровокувати аварії", - пише видання Defence Blog.

Відзначимо, що в 2015 році Єгипет погодився купити 46 російських вертольотів Ка-52. Наразі в його розпорядженні не менше 12 одиниць такої техніки.

"Перевага НАТО над Росією "скоротилася": У Пентагоні стурбовані та вживають заходів

четвер, 19 вересень 2019, 22:53

Генерал Джозеф Данфорд заявив, що в Альянсі розуміють усю небезпеку ситуації та розробляють нову стратегію. В умовах озброєння Росії і підйому насильницького екстремізму в деяких районах Азії, Африки та Близького Сходу НАТО повинно зробити все, щоб кож...

Міністр оборони України розповів про плани реформування ВМСУ

четвер, 19 вересень 2019, 22:12

На перебудову ВМС підуть роки, але почнуть її швидко. Міністр оборони України Андрій Загороднюк розповів про плани реформування Військово-морських сил України, де приоритетами стануть розвиток інфраструктури та особового складу. Про це він розповів в і...