Буде загострення? Кремль видав своїм "гібридам" на Донбасі високоточну зброю

Бойовики на Донбасі отримали від Росії нову зброю. Це високоточні артилерійські ракети "Краснопіль", повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Зафіксовано бойове застосування окупантами в зоні відповідальності "1 АК ДНР" оперативного угруповання російських окупаційних військ високоточних артилерійських боєприпасів російського виробництва типу "Краснопіль".

Це коректований артилерійський боєприпас калібру 152/155-мм, який призначений для ураження броньованих цілей і військових об'єктів з першого пострілу.Корекція виконується аеродинамічними рулями, а на кінцевій ділянці польоту по лазерній позначці на ціль. "Краснопіль" був розроблений в тульському КБ Приладобудування (РФ). Серійне виробництво ведеться ВАТ "Іжмаш" (г.Ижевск, РФ) і АТ "ЛОМО" (м.Санкт-Петербург, РФ)", - повідомляє Тимчук.

Процес повернення з СЗЧ набирає оберти: Одна з найуславленіших бригад ЗСУ отримала 60 заявок за добу

четвер, 25 червень 2026, 9:35

Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...

Затримка ворожих суден та конвоювання до українських портів: Оновлені морські дрони готують до принципово нових місій у Чорному морі

четвер, 25 червень 2026, 9:23

Україна розробляє нову систему для морських безпілотників, яка дозволить не знищувати, а затримувати та конфіскувати підсанкційні судна в Чорному морі. Про це заявив командир підрозділу ГУР МО з позивним "Дев'ятий" в інтерв'ю Business Insider, передают...