
Бойовики на Донбасі отримали від Росії нову зброю. Це високоточні артилерійські ракети "Краснопіль", повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук у Facebook, повідомляють Патріоти України.
"Зафіксовано бойове застосування окупантами в зоні відповідальності "1 АК ДНР" оперативного угруповання російських окупаційних військ високоточних артилерійських боєприпасів російського виробництва типу "Краснопіль".
Це коректований артилерійський боєприпас калібру 152/155-мм, який призначений для ураження броньованих цілей і військових об'єктів з першого пострілу.Корекція виконується аеродинамічними рулями, а на кінцевій ділянці польоту по лазерній позначці на ціль. "Краснопіль" був розроблений в тульському КБ Приладобудування (РФ). Серійне виробництво ведеться ВАТ "Іжмаш" (г.Ижевск, РФ) і АТ "ЛОМО" (м.Санкт-Петербург, РФ)", - повідомляє Тимчук.
На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...
Міністерство оборони США не використало вчасно 910 мільйонів доларів, які були виділені на військову допомогу Україні. Про це повідомляє звіт аудиторів Operation Atlantic Resolve, передають Патріоти України. Згідно з оприлюдненим звітом за перший кварт...