Буде загострення? Кремль видав своїм "гібридам" на Донбасі високоточну зброю

Бойовики на Донбасі отримали від Росії нову зброю. Це високоточні артилерійські ракети "Краснопіль", повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Зафіксовано бойове застосування окупантами в зоні відповідальності "1 АК ДНР" оперативного угруповання російських окупаційних військ високоточних артилерійських боєприпасів російського виробництва типу "Краснопіль".

Це коректований артилерійський боєприпас калібру 152/155-мм, який призначений для ураження броньованих цілей і військових об'єктів з першого пострілу.Корекція виконується аеродинамічними рулями, а на кінцевій ділянці польоту по лазерній позначці на ціль. "Краснопіль" був розроблений в тульському КБ Приладобудування (РФ). Серійне виробництво ведеться ВАТ "Іжмаш" (г.Ижевск, РФ) і АТ "ЛОМО" (м.Санкт-Петербург, РФ)", - повідомляє Тимчук.

"Москва будет гореть": На Telegram-каналі мера столиці рф і з'явились проукраїнські гасла (фотофакти)

понеділок, 22 червень 2026, 6:33

У неділю, 21 червня, в особистому Telegram-каналі мера Москви Сергія Собяніна раптом з'явилися заклики перекидати кошти на Збройні сили України і гасла "Слава Україні", передають Патріоти України. . Пізно ввечері на каналі почали поширюватися масово п...

Дають ворогу по зубах: Українські далекобійні дрони-камікадзе стали головним козирем ГУР у глибоких ударах по Росії, - Politico

понеділок, 22 червень 2026, 6:24

Фахівці української військової розвідки ГУР під покровом ночі на засекреченому складі здійснюють збирання та підготовку до запуску безпілотних літальних апаратів далекої дії «Лютий». Ці керовані штучним інтелектом дрони-камікадзе здатні транспортувати ...