Буде загострення? Кремль видав своїм "гібридам" на Донбасі високоточну зброю

Бойовики на Донбасі отримали від Росії нову зброю. Це високоточні артилерійські ракети "Краснопіль", повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Зафіксовано бойове застосування окупантами в зоні відповідальності "1 АК ДНР" оперативного угруповання російських окупаційних військ високоточних артилерійських боєприпасів російського виробництва типу "Краснопіль".

Це коректований артилерійський боєприпас калібру 152/155-мм, який призначений для ураження броньованих цілей і військових об'єктів з першого пострілу.Корекція виконується аеродинамічними рулями, а на кінцевій ділянці польоту по лазерній позначці на ціль. "Краснопіль" був розроблений в тульському КБ Приладобудування (РФ). Серійне виробництво ведеться ВАТ "Іжмаш" (г.Ижевск, РФ) і АТ "ЛОМО" (м.Санкт-Петербург, РФ)", - повідомляє Тимчук.

Чорне море під контролем України? Експерт оцінив можливості російського флоту

вівторок, 23 червень 2026, 6:50

Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...

Стався злам? Україна змінила баланс війни, позбавивши Росію головної переваги, - Financial Times

вівторок, 23 червень 2026, 6:33

Українські удари безпілотниками по об’єктах у глибині російської території, зокрема по нафтопереробній інфраструктурі, дедалі частіше демонструють вразливість тилу РФ і зміну балансу технологічних можливостей на користь Києва, передають Патріоти Україн...