Кремлю перекривають краник: Трамп пообіцяв поховати "Газпром"

У США сподіваються, що до 2020 року вдасться налагодити ключові поставки американського зрідженого газу не тільки в Європу, але й Азію, де головним споживачем стане Китай.

Дональд Трамп. Фото:ForumDaily

Дональд Трамп розповів про ліквідацію бар'єрів, які заважали Сполученим Штатам стати енергетичною наддержавою. США мають намір вже до 2020 року вийти на глобальний ринок зрідженого природного газу, і значно потіснити "Газпром" на ринку Євросоюзу. Про це пише rusjev.net, передають Патріоти України.

На сайті Білого дому з'явилася заява президента США, де описана стратегія продажів зрідженого газу, в тому числі і сланцевого походження. Передбачається, що протягом трьох років вдасться налагодити ключові поставки американського газу не тільки в Європу, але і Азію, де головним споживачем стане Китай. На цьому тлі вдасться також значно знизити вартість газу, вважають аналітики.

У "братушек" росіян - великі проблеми?: У Косові знову протести, у сутички втрутилися миротворці НАТО

понеділок, 29 травень 2023, 21:29

Серби, які компактно проживають на півночі Косова, у районі Косовської Митровиці, виступають проти центральної влади Пріштіни, що складаєтсья з етнічних албанців. Цього разу конфлікт виник через те, на виборах у кількох містах північних муніципалітетів...

"Смішно чути це від "БНР": Мер Харкова відреагував на ідею Бєлгородського губернатора щодо "приєднання" його міста

понеділок, 29 травень 2023, 21:15

Колись давно Бєлгород входив до складу Харківської області, а зараз у Харкові Бєлгородську область сприймають виключно як "Бєлгородську народну республіку". Про це розповів харківський міський голова Ігор Терехов у коментарі "Настоящему Времени", перед...