
Іран негативно сприйняв ядерну доктрину США, опубліковану Пентагоном 2 лютого, стверджуючи, що Америка "безсоромно" загрожує Росії своєю смертельною зброєю. Із такою заявою виступив іранський лідер Хассан Рухані, повідомляють Патріоти України.
"Американці безсоромно загрожують Росії новою ядерною зброєю. Ті ж люди, які нібито вважають використання зброї масового ураження злочином проти людства (...), говорять про нове озброєння, щоб пригрозити своїм противникам або ж використовувати його проти них", – прокоментував Рухані плани США щодо розширення свого ядерного арсеналу.
РФ, як зазначає видання, також розкритикувала доктрину як таку, що має конфронтаційний характер та антиросійську спрямованість.
Нагадаємо, у новій стратегії національної безпеки Сполучені Штати визнали Росію та Китай своїми найголовнішими супротивниками. Так, Америка планує розширити свій ядерний потенціал малої потужності, що у свою чергу, на думку Пентагону, стримає Росію від використання смертельної зброї.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою