
Іран негативно сприйняв ядерну доктрину США, опубліковану Пентагоном 2 лютого, стверджуючи, що Америка "безсоромно" загрожує Росії своєю смертельною зброєю. Із такою заявою виступив іранський лідер Хассан Рухані, повідомляють Патріоти України.
"Американці безсоромно загрожують Росії новою ядерною зброєю. Ті ж люди, які нібито вважають використання зброї масового ураження злочином проти людства (...), говорять про нове озброєння, щоб пригрозити своїм противникам або ж використовувати його проти них", – прокоментував Рухані плани США щодо розширення свого ядерного арсеналу.
РФ, як зазначає видання, також розкритикувала доктрину як таку, що має конфронтаційний характер та антиросійську спрямованість.
Нагадаємо, у новій стратегії національної безпеки Сполучені Штати визнали Росію та Китай своїми найголовнішими супротивниками. Так, Америка планує розширити свій ядерний потенціал малої потужності, що у свою чергу, на думку Пентагону, стримає Росію від використання смертельної зброї.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...