
Іран негативно сприйняв ядерну доктрину США, опубліковану Пентагоном 2 лютого, стверджуючи, що Америка "безсоромно" загрожує Росії своєю смертельною зброєю. Із такою заявою виступив іранський лідер Хассан Рухані, повідомляють Патріоти України.
"Американці безсоромно загрожують Росії новою ядерною зброєю. Ті ж люди, які нібито вважають використання зброї масового ураження злочином проти людства (...), говорять про нове озброєння, щоб пригрозити своїм противникам або ж використовувати його проти них", – прокоментував Рухані плани США щодо розширення свого ядерного арсеналу.
РФ, як зазначає видання, також розкритикувала доктрину як таку, що має конфронтаційний характер та антиросійську спрямованість.
Нагадаємо, у новій стратегії національної безпеки Сполучені Штати визнали Росію та Китай своїми найголовнішими супротивниками. Так, Америка планує розширити свій ядерний потенціал малої потужності, що у свою чергу, на думку Пентагону, стримає Росію від використання смертельної зброї.
У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...
Інженери 425-го окремого штурмового полку «Скеля» переобладнали бронеавтомобіль «Новатор», додавши опцію дистанційного керування для використання як наземний роботизований комплекс. Відео випробувань опублікували на YouTube-сторінці 425-го полку, перед...